Skip to content

Kasia Syrówka odkrywa Gallupa – Integrator

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

Dziś prezentuję talent z niebieskiej domeny Budowania relacji – INDYWIDUALIZACJA (Individualization)

Kim jest osoba z talentem INTEGRATOR?

To, co wyróżnia osoby z talentem INTEGRATOR, to ich zdolność do akceptacji innych. Co więcej, są świadomi obecności tych, którzy są odrzucani i podejmują wysiłek, aby ich włączyć do zespołu. 

 Cechy charakterystyczne talentu INTEGRATOR

  • wrażliwość na osoby wykluczone;
  • ułatwianie integracji z zespołem;
  • wysoki poziom tolerancji z akceptacją i różnorodnością.

Zaletą osób z talentem INTEGRATOR jest dążenie do zniwelowania przepaści między tymi, którzy mają a tymi, którzy nie mają. INTEGRATOR to totalny zwolennik integracji i asymilacji

 Co słychać u moich klientów z talentem INTEGRATOR?

Są to osoby, które zawsze zauważają że brakuje kogoś w ich towarzystwie. Nie czują się komfortowo, gdy grupa nie jest razem. To motywuje ich z kolei do poszukania sposobu aby połączyć wszystkich członków grupy. Albo zachęcają grupę do dołączenie do osoby która siedzi sama, albo zachęcają osobę, która jest po za grupą do dołączenia do wszystkich.

Gdy jednak nie można wszystkich połączyć dbają o to aby informacje, materiały ze spotkania dotarły do nieobecnych. Aby ich wiedza i status, były takie same jak osób, które były obecne. To przynajmniej w jakimś stopniu “integruje” wszystkich.

Potrzebujesz jeszcze więcej?

INTEGRATOR to jeden z Twoich dominujących talentów?

Chciałbyś/abyś dowiedzieć się więcej jak wykorzystać jego potencjał?

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej nowej odsłony strony o talentach Gallupa – znajdziesz na niej nie tylko intuicyjną wyszukiwarkę opisów poszczególnych talentów, ale przede wszystkim zindywidualizowaną ścieżkę pracy nad swoimi talentami, aby rozwijać je w mocne strony.

Jak podoba Ci się cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA?
Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Napisz do mnie na kasia@syrowka.com – odpowiem na każdą wiadomość.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane wpisy

Nauka i zmiana – na to jest zawsze dobry czas!

Wiek aktywności zawodowej wydłuża się na całym świecie. Już dziś widok lekarza w zaawansowanym wieku czy profesora-seniora nikogo nie dziwi.
Czytaj więcej

Twój rozwój i świat online

Twój rozwój i świat online. Jak wirtualna rzeczywistość sprzyja budowaniu kariery zawodowej? Od kilku lat świat online na dobre zagościł
Czytaj więcej

Kasia Syrówka odkrywa Gallupa – Indywidualizacja

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.
Czytaj więcej

Rozwój w obliczu zmian – Twój nowy standard

Zmiana – standard Twojego rozwoju Tak dużo we współczesnych czasach mówi się o rozwoju, zarówno tym zawodowym, ja też osobistym.
Czytaj więcej