Skip to content

Podcast "IDŹ SWOJĄ DROGĄ"

Inspiruje do samospełnienia w pracy zawodowej.

Jest to podcast skierowany do osób, które chcą się rozwijać i odnaleźć swoją drogę zawodową. 

Są to historie moich doświadczeń zawodowych, doświadczeń moich klientów, a także wywiady z osobami, które przeszły niezwykłą drogę zawodową, zanim odkryły pracę która daje im satysfakcję i poczucie sensu.

motto dla Ciebie: ZAWSZE IDŹ SWOJĄ DROGĄ!

W tym podcaście opowiadam o tym:

 1. Jak odkryć swoją drogę zawodową?
 2. Jak znaleźć pracę która ma sens?
 3. Jak odnaleźć w sobie odwagę do poszukiwania samej siebie/samego siebie?

Ponadto opowiem Ci o tym:

 1. Jak zadbać o swój rozwój?
 2. Czemu warto pozytywnie myśleć o sobie i swojej karierze?
 3. Co zrobić, aby podnieść swój poziom szczęścia i zadowolenia w życiu?
 4. Oraz odkryjemy twoje talenty.

ODCINKI podcastu "Idź swoją drogą"

#odcinek 0007 – Szczęście

W trakcie nagrania

#odcinek 0008 – Toksyczni ludzie

W trakcie nagrania

#odcinek 0009 – Asertywność

W trakcie nagrania

#odcinek 0004 – Prokrastynacja

„Zrobię to później”, „Zrobię to jutro” – czy te zdania Ci coś przypominają?

A może dość często goszczą w Twoim życiu?

Takie podejście do własnych zadań to prokrastynacja.

#odcinek 0005 – Wyznaczanie celów

Tak dużo mówi się, jak to bardzo ważne w osiąganiu sukcesu. Ile razy próbowałeś je sobie wyznaczać? Czy później częściej czułeś dumę, że udało Ci się je zrealizować czy może wręcz przeciwnie – frustrację, że znów coś Ci nie wyszło?

#odcinek 0006 – Zmiana pracy

W trakcie nagrania

#odcinek 0001 – Efektywność

Umiejętność, która dla wielu z nas wydaje się nieosiągalna. Bycie efektywnym wymaga wprawdzie nieco wysiłku i determinacji, ale nie oznacza to, że jest nie do wypracowania. 

#odcinek 0002 – Marzenia

Czy w ogóle o czymś marzysz? A może wychodzisz z założenia, że nie warto marzyć, bo nasze pragnienia i tak się nie spełnią? Dziś chciałabym skonfrontować Twoją opinię o marzeniach z moim doświadczeniem w tym temacie. 

#odcinek 0003 – Poczucie własnej wartości

Czy sami potrafimy o nie zadbać? Czy Twoje poczucie wartości jest adekwatne do posiadanych przez Ciebie talentów? Poczucie własnej wartości składa się z kluczowych komponentów: intelektualnego, emocjonalnego i behawioralnego.

Moi Goście w podcaście:

 1. Jak odkryć swoją drogę zawodową?
 2. Jak znaleźć pracę która ma sens?
 3. Jak odnaleźć w sobie odwagę do poszukiwania samej siebie/samego siebie?

Bezpłatna wiedza i ćwiczenia wspierające w rozwoju potencjału i poszukiwaniu swojej drogi zawodowej

Podcast “Idź swoją drogą”

Ja, Kasia, przez wiele lat poszukiwałam drogi zawodowej odpowiedniej dla siebie. Jakiej? Takiej, w której mogłabym wykorzystać swój wewnętrzny potencjał, gdzie mogłabym rozwijać się w twórczy sposób i która poprowadziłaby mnie prosto ku sukcesowi zawodowemu i samospełnieniu. To miał być taki życiowo-zawodowy dobrostan. Jak to osiągnęłam?

Szukałam aktywnie…

 • pracowałam w małej, średniej i dużej korporacji, w polskich i międzynarodowych firmach;
 • prowadziłam niejeden własny biznes, od produkcji ubrań po pracę on-line;
 • ostatnie lata „na etacie” zarządzałam międzynarodową firmą szkoleniową Tack Tmi w Polsce.

Dziś jestem…

Jestem praktykiem biznesu z ponad 24-letnim doświadczeniem w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu strategicznym oraz konsultingu biznesowym. W swojej długoletniej karierze zajmowałam się zarządzaniem zespołami sprzedażowymi, a także rozwojem firm i wprowadzaniem ich na polski rynek. Posiadam wysokie kompetencje managerskie oraz negocjacyjne. Jestem także doradcą biznesowym w obszarze budowania i kreowania nowych kierunków rozwoju przedsiębiorstw.

Przy okazji zarządzam 3-osobowym zespołem dziecięcym. W tej roli jest najtrudniej, ale i te doświadczenia dziś wyznaczają mi jeden z kierunków wymarzonej pracy.

Głęboko wierzę w to, że każdy z nas powinien iść swoją drogą, realizować swoje talenty, żyć w zgodzie ze sobą.

Chcesz zadbać o swój zawodowy i osobisty rozwój, ale cały czas wydaje Ci się, że nie masz czasu się tym zająć?

Chciałbyś poznać doświadczenia i rady osoby, która przez kilkanaście lat szukała własnej ścieżki zawodowej, aż w końcu – po wielu błędach – ją odnalazła?

Masz poczucie, że marnujesz swój czas w czasie dojazdów do pracy, scrollowania social mediów czy bezcelowego przeglądania internetu wieczorem?

Podcasty Idź swoją drogą Kasi Syrówki to jest to, czego szukasz!

Jako mentorka rozwoju talentów i drogi zawodowej z ponad 25-letnim doświadczeniem w biznesie, certyfikowany Coachem Gallupa, właścicielka marki syrowka.com a prywatnie mama aktywna zawodowo oferuję Ci cykl podcastów dotyczących rozwoju zawodowego i osobistego.

Każdy z odcinków omawia konkretny temat dotyczący pracy nad sobą, swoimi mocnymi stronami i posiadanym potencjałem. Oprócz wiedzy merytorycznej dzielę się również swoim wieloletnim doświadczeniem – zarówno z zakresu własnej aktywności zawodowej i prowadzenia własnego biznesu, jak też z pracy z setkami klientów poszukujących własnej drogi rozwoju. A to wszystko okraszone wiedzą i doświadczeniem Instytutu Gallupa – światowego pioniera w rozwoju osobistych talentów.

Czym wyróżniają się podcasty Idź swoją drogą? Tworząc każdy odcinek, bazuję przede wszystkim na oczekiwaniach moich obserwatorów. Sama wiem, co należy zrozumieć i przepracować, aby być w stanie odnaleźć spełnienie – zarówno to zawodowe, jak też osobiste. Jednak to, co Ci oferuję, to niejedynie „sucha” teoria. W moich podcastach znajdziesz instrukcje i ćwiczenia, które pozwolą Ci wcielić prezentowaną wiedzę w życie. Bez względu na to, na jakim etapie kariery zawodowej jesteś: czy dopiero wkraczasz na rynek pracy, pracujesz od kilku/kilkunastu lat na etacie czy prowadzisz własny biznes. Podcasty Idź swoją drogą Kasi Syrówki to propozycja dla każdego, dla kogo istotny jest rozwój i praca w zgodzie z posiadanymi talentami.

A jeśli podcasty to dla Ciebie za mało, zapraszam Cię również na moją stronę syrowka.com, gdzie znajdziesz:

 • artykuły dotyczące różnych aspektów rozwoju zawodowego i osobistego,
 • raport o przyszłości rynku pracy – Future 2021/2022,
 • Test Gallupa wraz z darmowym raportem omawiającym Twoje talenty oraz oferty indywidualnych konsultacji w tym zakresie.

Napisz do mnie 

Katarzyna Izabela Syrówka 

kasia @ syrowka.com 

Follow Me