Skip to content
ArtykułyGallup®

Kasia Syrówka odkrywa Gallupa – Bliskość

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

Dziś prezentuję talent z niebieskiej domeny Budowania relacji – BLISKOŚĆ (Relator)

Kim jest osoba z talentem BLISKOŚĆ?

Cechą charakterystyczną osób posiadających talent BLISKOŚĆ są bliskie relacje z innymi. To, w czym odnajdują satysfakcję, to ciężka praca z przyjaciółmi nad wspólnym osiągnięciem wyznaczonego celu. 

 Cechy charakterystyczne talentu BLISKOŚĆ

  • szczerość i autentyczność; 
  • troskliwy, ufny, świetny przyjaciel;
  • najlepiej czuje się z przyjaciółmi i sprawia, że oni czują się z nim dobrze.

Zaletą osób z talentem BLISKOŚĆ jest umiejętność wnoszenia społecznej głębi i przejrzystości do relacji, dzięki czemu potrafią budować z innymi głębokie relacje osobowe. 

 Co słychać u moich klientów z talentem BLISKOŚĆ?

Po pierwsze są to osoby które nie “rzucają” się na ludzi. Potrzebują zdecydowanie więcej czasu aby się z kimś poznać, dlatego często słyszą od nowo poznanych osób, że na początku sprawiali wrażenie chłodnych, czy zdystansowanych. Przy bliższym poznaniu, a raczej po dłuższym upływie czasu, okazuje się że jest to fajna osoba:) Tyle że mało kto czeka tak długo:)

Osoby te faktycznie potrafią nawiązać głębokie relacje, aczkolwiek na swoich warunkach. Jakich?

  • po pierwsze, to Ty wybierasz z kim chcesz nawiązać relacje
  • po drugie, trzeba dać Ci dużo czasu na budowanie relacji, Ty nigdzie sie nie spieszysz
  • po trzecie, sprawdzasz czy wybrana osoba angażuje się tak samo jak ty w tą znajomość. Jeśli tak, budujecie to nadal, jeśli nie, bez żalu porzucasz taką znajomość.

Dlatego w Twoim kręgu najbliższych nie ma tłumów. Do tego każdy jest inny, odradzam wspólne spotkania:) nigdy nie zrozumieją dlaczego tamci inni to Twoi bliscy, przecież są tak bardzo niepodobni do nas.

Więcej informacji o samym talencie znajdziesz w poniższej grafice. 😍👇

Potrzebujesz jeszcze więcej?

BLISKOŚĆ to jeden z Twoich dominujących talentów?

Chciałabyś dowiedzieć się więcej jak wykorzystać jego potencjał?

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej nowej odsłony strony o talentach Gallupa – znajdziesz na niej nie tylko intuicyjną wyszukiwarkę opisów poszczególnych talentów, ale przede wszystkim zindywidualizowaną ścieżkę pracy nad swoimi talentami, aby rozwijać je w mocne strony.

Jak podoba Ci się cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA?
Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Napisz do mnie na kasia@syrowka.com – odpowiem na każdą wiadomość.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy Raport Future 2024

Chcesz otrzymać raport o rynku pracy i zawodach przyszłości?
Dołącz do ponad 7108 subskrybentów mojego newslettera – otrzymasz go bezpłatnie!

W comiesięcznym newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje związane z rynkiem pracy przyszłości, o moich nowych publikacjach w mediach czy na blogu. A także promocjach na akredytowane kursy czy produkty w moim sklepie.
I jak u mnie także dużo inspiracji.

Kasia Syrówka

Kasia Syrówka

W ciągu swojego życia pracowałam chyba w każdym zawodzie, mam za sobą ogromne sukcesy i spektakularne porażki. W końcu postanowiłam, aby moje doświadczenia (z czasem poparte prestiżowymi certyfikacjami) przełożyć na pomoc innym. Od 12 lat zajmuję się rozwojem zawodowym swoich klientów. Czasem też piszę na blogu dzieląc się wskazówkami.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raport Future
za 0 zł!

Rekomendowane wpisy

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

Artykuły

Mentorem być… Na czym polega profesjonalizacja mentoringu? Mentoring – to hasło, które coraz częściej gości nie tylko w organizacjach, ale