Skip to content
ArtykułyGallup®

Kasia Syrówka odkrywa Gallupa – Elastyczność

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

Dziś prezentuję talent z niebieskiej domeny Budowania relacji – ELASTYCZNOŚĆ (Adaptability).

Kim jest osoba z talentem ELASTYCZNOŚĆ?

To, co wyróżnia osoby z talentem ELASTYCZNOŚĆ, to silne zakorzenienie w teraźniejszości oraz płynięcie z prądem.

Cechy charakterystyczne talentu ELASTYCZNOŚĆ  

  • szybkość w reagowaniu na okoliczności, które mogą onieśmielić a nawet przerazić innych;

  • chęć podążania za zmianą;

  • dobrze dogaduje się z innymi. 

Zaletą osób z talentem ELASTYCZNOŚĆ jest umiejętność natychmiastowej reakcji na zmiany. Jak wskazuje sama nazwa talentu, podchodzą do zmian elastycznie. 

Co słychać u moich klientów z talentem  ELASTYCZNOŚĆ?

Żyje tu i teraz. Nie robi planów, bo przecież bez sensu jest planować, kiedy wszystko może sie zmienić w ciągu jednego dnia, prawda?

Jest osobą, która dużo lepiej niż inni radzi sobie ze zmianami. Skoro zmiana juz przyszła, nie ma sensu się jej opierać. Warto ją zaakceptować i iść dalej. Taka postawa pomaga także innym ludziom wokół tych osób radzić sobie ze zmianami. 

Elastyczność to także umiejętność cieszenia się dniem dzisiejszym, byciem tu i teraz, czyli tzw. mody teraz mindfulness. Są to ludzie którzy jak moja ostatnia gościni w podcaście- jadą do Portugalii, a gdy w samolocie w gazetce przeczytają o Maroko, lądują ostatecznie w Maroko! (już niedługo odcinek z Kasią Wasilewską).

Lubimy ludzi z tym talentem za spokój i luz który mają w obliczu zmian.

Potrzebujesz jeszcze więcej?

ELASTYCZNOŚĆ  to jeden z Twoich dominujących talentów?

Chciałbyś/abyś dowiedzieć się więcej jak wykorzystać jego potencjał?

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej nowej odsłony strony o talentach Gallupa – znajdziesz na niej nie tylko intuicyjną wyszukiwarkę opisów poszczególnych talentów, ale przede wszystkim zindywidualizowaną ścieżkę pracy nad swoimi talentami, aby rozwijać je w mocne strony.

Jak podoba Ci się cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA?
Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Napisz do mnie na kasia@syrowka.com – odpowiem na każdą wiadomość

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy Raport Future 2024

Chcesz otrzymać raport o rynku pracy i zawodach przyszłości?
Dołącz do ponad 7108 subskrybentów mojego newslettera – otrzymasz go bezpłatnie!

W comiesięcznym newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje związane z rynkiem pracy przyszłości, o moich nowych publikacjach w mediach czy na blogu. A także promocjach na akredytowane kursy czy produkty w moim sklepie.
I jak u mnie także dużo inspiracji.

Kasia Syrówka

Kasia Syrówka

W ciągu swojego życia pracowałam chyba w każdym zawodzie, mam za sobą ogromne sukcesy i spektakularne porażki. W końcu postanowiłam, aby moje doświadczenia (z czasem poparte prestiżowymi certyfikacjami) przełożyć na pomoc innym. Od 12 lat zajmuję się rozwojem zawodowym swoich klientów. Czasem też piszę na blogu dzieląc się wskazówkami.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raport Future
za 0 zł!

Rekomendowane wpisy

Artykuły

W dzisiejszych czasach, gdzie zmiany na rynku pracy zachodzą w zawrotnym tempie, rola menedżera ewoluuje szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Menedżer

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.