Skip to content

Kasia Syrówka -
praktyk biznesowy i akredytowana mentorka

Przeprowadzam liderów i organizacje z wczoraj do jutra

Wspieram osoby będące w procesie różnych zmian życiowo-zawodowych.

Dzielę się wiedzą wynikającą z tego, czego ja doświadczyłam w życiu i zmianach zawodowych oraz z tego, czego doświadczyły na tym polu osoby, z którymi pracowałam. 

Jako Strateg i Wizjoner przeprowadzam liderów i organizacje ku przyszłości opartej na ich dobrostanie, potencjale i sprawczości.

Doświadczenie trenerskie / mentoringowe

Moje statystyki – atuty, które przełożą się także na Twój sukces:

 • ponad 11 lat doświadczenia jako trener biznesu,
 • ponad 840 godzin szkoleń i wykładów,
 • w ostatnich 4 latach: procesy rozwoju i kompetencji zawodowych dla ponad 420 osób.

Moje akredytacje i certyfikaty:

 • Gallup® Certified Strengths Coach – individual and teams,
 • międzynarodowa akredytacja mentorska EMCC: poziom Practitioner®,
 • facylitator Job Crafting – modelowanie stanowiska pracy,
 • diagnosta kompetencji menedżerskich,
 • członek Klubu Trenerów Biznesu,
 • Thomas International: PPA®-style zachowań, GIA®-inteligencja płynna, Tequie®-inteligencja emocjonalna,
 • certyfikacja pracy na grze coachingowej „Podróż Bohatera”- praca na celu.

Moja Wizja i Misja

Marzą mi się ludzie szczęśliwi zawodowo, samoświadomi i spełnieni w swojej drodze zawodowej. Nie muszą dokonywać nagłej zmiany, wystarczy że odkryją to, co już mają w sobie i na tym będą budować swoją ścieżkę rozwojową.

Jestem inspiratorką do samospełnienia w pracy zawodowej. Wspieram osoby będące w procesie różnych zmian życiowo-zawodowych. Dzięki naszej współpracy moi klienci wchodzą na właściwą ścieżkę rozwoju.

Dzielę się wiedzą wynikającą z tego, czego ja doświadczyłam w życiu i zmianach zawodowych oraz z tego, czego doświadczyli na tym polu moi klienci. 

Jak odkryłam samą siebie?

Ja, Kasia, przez wiele lat poszukiwałam drogi zawodowej odpowiedniej dla siebie. Jakiej? Takiej, w której mogłabym wykorzystać swój wewnętrzny potencjał, gdzie mogłabym rozwijać się w twórczy sposób i która poprowadziłaby mnie prosto ku sukcesowi zawodowemu i samospełnieniu. To miał być taki życiowo-zawodowy dobrostan. Jak to osiągnęłam?

Szukałam aktywnie…

 • pracowałam w małej, średniej i dużej korporacji, w polskich i międzynarodowych firmach;
 • prowadziłam niejeden własny biznes, od produkcji ubrań po pracę on-line;
 • ostatnie lata „na etacie” zarządzałam międzynarodową firmą szkoleniową Tack Tmi w Polsce.

Dziś jestem…

Jestem praktykiem biznesu z ponad 24-letnim doświadczeniem w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu strategicznym oraz konsultingu biznesowym. W swojej długoletniej karierze zajmowałam się zarządzaniem zespołami sprzedażowymi, a także rozwojem firm i wprowadzaniem ich na polski rynek. Posiadam wysokie kompetencje managerskie oraz negocjacyjne. Jestem także doradcą biznesowym w obszarze budowania i kreowania nowych kierunków rozwoju przedsiębiorstw.

Przy okazji zarządzam 3-osobowym zespołem dziecięcym. W tej roli jest najtrudniej, ale i te doświadczenia dziś wyznaczają mi jeden z kierunków wymarzonej pracy.

Głęboko wierzę w to, że każdy z nas powinien iść swoją drogą, realizować swoje talenty, żyć w zgodzie ze sobą.

Jak do tego doszło?

Szukając docelowego pomysłu na siebie sięgnęłam po badania – testy osobowości, mocnych stron i talentów. W ich wynikach odkryłam więcej, niż mogłam sobie wymarzyć. Odkryłam po prostu samą siebie. Nareszcie umiałam się zdefiniować – dzięki temu znalezienie odpowiednej dla siebie drogi zawodowej było bardziej konsekwencją tego procesu niż wyzwaniem.

Mam i rozwijam swoją wymarzoną i odnalezioną docelową pracę. Po wielu trudnych doświadczeniach dziś jestem mentorką rozwoju talentów i drogi zawodowej. Inspiruję swoich klientów do samospełnienia w pracy zawodowej. Wspieram osoby będące w procesie różnych zmian życiowo-zawodowych by weszły na właściwą ścieżkę rozwoju.

Dzielę się wiedzą wynikającą z tego, czego ja doświadczyłam w życiu i zmianach zawodowych oraz z tego, czego doświadczyli na tym polu moi klienci.

Posiadam międzynarodową akredytację mentorską EIA EMCC i jestem certyfikowanym Coachem Gallupa.

Referencje 

Takie listy jak Twój dają człowiekowi nadzieję, że będzie lepiej i że dla każdego kiedyś wyjdzie słońce.Byłam niedawno na Twoim webinarze i muszę Ci powiedzieć, że jesteś niesamowita, pełna energii i super naturalna. Porywasz do działania i wskazujesz drogę.

Trzymaj tak dalej, bo idzie Ci świetnie 🙂

Edyta, 

Uczestniczka webinaru

Kasiu […] Przede wszystkim chciałabym Ci podziękować za inspirację, przygodę dla ducha i motywację do działania. Był to bardzo wartościowy czas!!! Każda minuta rozmowy była w 100% nasycona… nasycona niesamowitą energią, dojrzałością życiową i jednocześnie ogromną lekkością …Miałam wrażenie, że już więcej nie da się “wycisnąć” z upływających minut.

Gosia, 

mentee

Dzięki szkoleniu moi koledzy zaczęli spoglądać na siebie inaczej!

Ania mówi – muszę być bardziej asertywna. Bożena – nie szufladkujcie mnie jako specjalisty ds. układania papierków. Olek – błyszczy, Zosia – odkrywa swoje nowe talenty, a Marta pokazała się z innej nikomu nie znanej strony – odważnej bądź co bądź dziewczyny.

Ania, 

manager działu komunikacji

Katarzyno, jeszcze raz – ogromnie mi się to podobało…., ciekawe treści, duża komunikatywność, z sensem, przekonująco, z zaangażowaniem, reagujesz na to co Panie mówiły w sposób pozytywny, dostrzegasz to co się dzieje na sali, a przede wszystkim panujesz nad całością. Byłaś gospodarzem tego spotkania, zero stresu na zewnątrz, sporo uśmiechu i duża dawka humoru. Masz dobry warsztat. Nie można było tego lepiej zrobić 🙂 Gratulacje! Trzymaj się ciepło i do zobaczenia,

Marcin, 

uczestnik szkolenia

Dzień dobry 😀,
Chciałam potwierdzić, że zakup kursu był bardzo dobrym pomysłem. Zawartość kursu i webinaria dają mi energię i motywację do działania 🙂.
W ramach feedbacku – webinaria są świetne, z fajną treścią i pozytywną energią. Podziwiam za umiejętność mówienia przez tyle czasu 🙂
I na koniec: test Gallupa potwierdził moje mocne strony, które zaczęłam uważać za moje deficyty i teraz uczę się je doceniać 🙂

Marta, 

uczestniczka Kursu “MOJA PRACA MA SENS”

Muszę to napisać i proszę tego nie brać za “wazeliniarstwo” ale te dwa dni a dokładnie mówiąc Pani doświadczenie, naprawdę bardzo mi pomogło i rozwiało wiele pytań które się nasuwały przed szkoleniem. Muszę się przyznać że przed naszym spotkaniem od dłuższego czasu zbierałem informację krążąc po internecie i wcielając je w mój biznes plan, co się okazało, po szkoleniu muszę go zmienić o 180 stopni. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Dorota, 

mentee

Moje certyfikaty

Przez 25 lat swojej drogi zawodowej zdobyłam wiele certyfikacji, lecz z poniższych jestem najbardziej dumna. Wiedze którą podczas tych szkoleń zdobyłam, wykorzystuje na co dzień w pracy zawodowej. 

Dokąd zmierzasz? 

To pytanie zadajemy sobie przynajmniej raz w życiu. Gdzie jestem? Dokąd idę? Jaki jest sens i cel mojego życia?

Do jednych odpowiedź przychodzi szybko, dla innych poszukiwanie odpowiedzi to dłuższa droga. Kiedy indziej jeszcze, potrzebny jest drogowskaz, podpowiedź, którędy iść, aby dotrzeć do tych odpowiedzi.

Tu Zaczyna Się Moje Wsparcie

Z największą przyjemnością pomogę Ci odpowiedzieć na te pytania. Może wystarczy, że Cię zainspiruję lub pokażę ciekawe narzędzia?

A może potrzebujesz więcej informacji, aby odnaleźć siebie samą/samego?

Wspólnie określimy kierunek i dowiesz się dokąd zmierzasz?

Napisz do mnie 

Katarzyna Izabela Syrówka

office@syrowka.com

Follow Me