#98 Seria “Manager Programów Mentoringowych” – wywiad z Joanną Radosławską

Moja kolejna gościni, Joanna Radosławska jest z wykształcenia inżynierem, humanistką i pedagogiem. Z pasji – towarzysz człowieka i naukowiec.

Jako jedna z pierwszych 5 osób w Polsce i 33 na świecie otrzymała podwójną indywidualną europejską akredytację: Program Managera IPMA (International Project Management Association) oraz coacha i mentora EMCC EIA (Mentoring and Coaching).

Na co dzień kierownik HR Biznes Partner i liderka projektów. Od ponad 20 lat związana z branżą motoryzacją, gdzie realizuje zadania z obszaru twardego i miękkiego HR na poziomie operacyjnym i strategicznym. Jest mentorką w największym cross – biznesowym programie mentoringowym, prowadzonym przez Fundację Liderek Biznesu. Od kilku lat współpracuje również z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu w ramach prowadzonego tam mentoringu naukowego.

Jako wyraz uznania dla rezultatów swojej pracy, odebrała 5-krotnie tytuł Laureata w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowanym przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod patronatem Ministra Pracy. Dwukrotnie otrzymała Dyplom Programu Edukacji Profesjonalnej PEP HR nadany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, a w ubiegłym roku, Prezydent Miasta Czestochowy uhonorował ją nagrodą „Jura Pride.” 

Jeśli chcesz się dowiedzieć:
🟠co sprawiło, że Joanna postanowiła zająć się programami mentoringowymi?
🔵co dla siebie zaczerpnęła z udziału w moim akredytowanym kursie mentoringowym dla managerów?
🟣na czym chciałabyś skupić się w kolejnych edycjach realizowanych przez siebie programów? – koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy!

Daj znać, co z niej dla siebie wyniosłeś/aś!

Posłuchaj w aplikacji: