#69 RAPORT Future® 2024 – wywiad z Karoliną Karwowską z firmy Dream Employer

Z wielką przyjemnością zapraszam Cię do wysłuchania najnowszego odcinka mojego podcastu z serii “𝗥𝗔𝗣𝗢𝗥𝗧 𝗙𝘂𝘁𝘂𝗿𝗲® 𝟮𝟬𝟮𝟰”
Tym razem mam zaszczyt gościć wyjątkową osobę – 𝐊𝐚𝐫𝐨𝐥𝐢𝐧𝐞̨ 𝐊𝐚𝐫𝐰𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚̨, która razem z 𝐉𝐨𝐚𝐧𝐧𝐚̨ 𝐌𝐚𝐤𝐮𝐥𝐮𝐬 tworzy niezwykłą przestrzeń 𝘿𝙧𝙚𝙖𝙢 𝙀𝙢𝙥𝙡𝙤𝙮𝙚𝙧 𝙃𝙪𝙗. To miejsce dedykowane nie tylko najlepszym pracodawcom, ale także platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk. Karolina i Joanna wspierają, inspirują oraz dostarczają narzędzi w formie szkoleń, audytów czy raportów. Na szeroko rozumianym rynku pracy działają na rzecz wielopokoleniowość, rozproszonych zespołów, zmian w modelach zarządzania zasobami ludzkimi, a także tworzą społeczność, do której zapraszają wszystkich, którym zależy na tworzeniu lepszej przyszłości rynku pracy.

Z naszej rozmowy dowiesz się m.in.:

🟢 Czym tak naprawdę jest employer experience – czy to suma doświadczeń pracownika czy to, jakie doświadczenia pracownik powinien mieć w kontekście opinii o swoim pracodawcy.
🔴 Czy organizacje potrafią efektywnie budować doświadczenia pracowników.
🔵 Na czym powinni skupić się managerowie, którzy chcą dbać o employee experience, uwzględniając hybrydowy charakter pracy i AI, a także zmiany dotyczące miejsca pracy.
🟠 Co oznacza personalizacja doświadczeń i jaki wpływ może mieć na przyszłość rynku pracy. Gwarantuję, że rozmowa z Karoliną to solidna dawka merytorycznej i praktycznej wiedzy na temat skutecznego zarządzania doświadczeniami pracowników.

Życzę miłego słuchania i koniecznie daj znać, jak podobała Ci się nasza rozmowa!

Posłuchaj w aplikacji: