#61 RAPORT Future® 2024 – wywiad z ekspertką Joanną Pruszyńską-Witkowską

Dziś mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na pierwszy z odcinków podcastu promujących tegoroczną edycję mojego 𝐑𝐚𝐩𝐨𝐫𝐭𝐮 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞® 𝟐𝟎𝟐𝟒. 𝐑𝐲𝐧𝐞𝐤 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲 𝐢 𝐳𝐚𝐰𝐨𝐝𝐲 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳ł𝐨𝐬́𝐜𝐢.

Moją Gościnią jest 𝐉𝐨𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐏𝐫𝐮𝐬𝐳𝐲𝐧́𝐬𝐤𝐚-𝐖𝐢𝐭𝐤𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 – kobieta wyjątkowa!Takie właśnie podsumowanie nasuwa mi się w kontekście jej działalności.

Być może kojarzysz markę Future Collars – cyfrową platformę oferującą kursy umożliwiające podnoszenie kwalifikacji i przekwalifikowanie na stanowiska związane z technologią i IT. Czy wiesz, że platforma działa aż na pięciu rynkach, m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a jej współzałożycielką jest właśnie moja Rozmówczyni?
Joanna jest aktywną propagatorką zwiększenia różnorodności w technologii, zwłaszcza obecności kobiet oraz inicjatorką szeregu kampanii zachęcających kobiety do pracy w IT, m.in. “Women in IT Career Day” czy “Woman Update”.
Nie bez powodu została uznana przez Forbes za jedną ze “100 Najpotężniejszych Kobiet w Polsce”.
Mimo niezwykle napiętego grafiku, Joanna znalazła czas, aby wypowiedzieć się jako ekspert w tegorocznej edycji Raportu Future. Zanim przeczytasz jej ekspercką opinię – 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐫𝐚 𝐑𝐚𝐩𝐨𝐫𝐭𝐮 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞® 𝟐𝟎𝟐𝟒. 𝐑𝐲𝐧𝐞𝐤 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲 𝐢 𝐳𝐚𝐰𝐨𝐝𝐲 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳ł𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝐣𝐮𝐳̇ 𝟏𝟖 𝐩𝐚𝐳́𝐝𝐳𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐤𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 – zapraszam Cię do odsłuchania naszej rozmowy.

Czego się z niej dowiesz?
🔵 Jaka definicja rozwoju jest Joasi najbliższa.
🟠 Jakie relacje łączą – o ile w ogóle – kompetencje miękkie i te technologiczne.
🟢 Jakie kroki warto podjąć już dziś, aby zapewnić sobie stabilność zawodową przez najbliższą dekadę.

Oczywiście przy okazji pojawi się w naszej rozmowie wiele innych wątków dotyczących reskillingu i upskillingu, które z pewnością Cię zainteresują. A po odsłuchaniu daj koniecznie znać jak podobała Ci się moja rozmowa z Joanną.

Dodaj też koniecznie mój podcast „Idź Swoją Drogą” do ulubionych!

Posłuchaj w aplikacji: