idź swoją drogą; jak znaleźć swoją drogę, swoje powołanie

#14 Aplikacja do rozwoju osobistego – program rozwojowy TERAZ JA! – Zbuduj poczucie własnej wartości!

Poczucie własnej wartości – jak wielu z nas ma z nią problem. Na zewnątrz wydajemy się być silnymi, dobrze zorganizowanymi, stąpającymi twardo po ziemi. A wewnątrz? Wielokrotnie brakuje tego czegoś – tej siły pobudzającej do działania, a każda nasza decyzja wywołuje szereg wątpliwości.

 

Przyczyn problemów z budowaniem poczucia własnej wartości może być wiele. Bardzo często jedną z nich jest brak czasu na własny rozwój. Przecież tyle innych rzeczy jest ważniejszych… Z drugiej brak umiejętności odkrycia w sobie tego, co jest rzeczywiście wartościowe i co stanowi filar Twojego jestestwa.

 

Sama doskonale wiem, jak to jest wątpić we własne siły. Dlatego bazując na doświadczeniach własnych i moich klientów, opracowałam kompleksowy program rozwoju osobistego. Co więcej, aby był dostępny w każdej wolnej chwili, zaaplikowałam go do podręcznej aplikacji na smartfona. Dlatego jeśli szukasz programu rozwojowego, który zapewni Ci nie tylko solidną dawkę wiedzy merytorycznej, ale też praktyczne ćwiczenia, grupę wsparcia oraz sesje mentoringowe 1:1, to program TERAZ JA! – Zbuduj poczucie własnej wartości! jest właśnie dla Ciebie!

 

Przekonaj się o tym i posłuchaj dzisiejszego podcastu, w którym opowiadam o aplikacji.

Posłuchaj w aplikacji: