Skip to content

#shortnews- Narzędzia do zdalnej pracy

Odwołane konferencje, odwołane szkolenia, odwołane zjazdy i spotkania. Zakaz zebrań i spotkań z osobami z poza firmy. To nie tylko rzeczywistość w Chinach, we Włoszech, ale także u nas w Polsce.
Każdy z nas pracował zdalnie z domu. Ale teraz tak nagle, przestawić się na to, aby całkowicie pracować z biura lub nawet w niektórych firmach tylko z domu?
Czy mamy do tego narzędzia? Czy umiemy się tak szybko dostosować do zmiany? Co ze spotykaniem się z ludźmi? Potem pojawia się kolejne pytanie: jak długo to potrwa? Jeśli miesiąc, to podniesiemy się, nadrobimy, każdy będzie rozumiał i szanował, że teraz gonimy, bo oni gonią tak samo. A co, jeśli potrwa to 3 miesiące, pół roku?
Mam takie powiedzenie: “dopóki nie wymacasz i nie oplujesz klienta, czyli nie zostawisz na nim swojego DNA, to nie jest to Twój klient”. Dotyczy to oczywiście kontaktów międzyludzkich, możliwości spotkania się, uściśnięcia dłoni, porozmawiania, ale też pośmiania się i całej życzliwości jaka płynie z międzyludzkich spotkań.
Czuję się nieswojo, szukając programu, przez który mogę “spotykać” się z ludźmi.
Dajcie znać jak Wy się z tym czujecie? Jak sobie radzicie? Z jakich narzędzi korzystacie aby nadal “spotykać” ludzi?
#pracazdalna #koronawirus #praca #zdalneszkolenia

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane wpisy

Mentorem być… Na czym polega profesjonalizacja mentoringu?

Mentorem być… Na czym polega profesjonalizacja mentoringu? Mentoring – to hasło, które coraz częściej gości nie tylko w organizacjach, ale
Czytaj więcej

Kasia Syrówka odkrywa Gallupa – Współzależność

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.
Czytaj więcej

Kasia Syrówka odkrywa Gallupa – Rozwijanie innych

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.
Czytaj więcej

Lider przyszłości

Włączający, empatyczny a może wizjoner… Jaki będzie lider przyszłości? Lider – osoba, której model zarządzania rzutuje nie tylko na pracowników
Czytaj więcej