#66 RAPORT Future® 2024 – wywiad z ekspertem Łukaszem Szymulą

Dzień dobry, zapraszam Cię dziś serdecznie po posłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu promującego tegoroczną edycję 𝐑𝐚𝐩𝐨𝐫𝐭𝐮 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞® 𝟐𝟎𝟐𝟒. 𝐑𝐲𝐧𝐞𝐤 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲 𝐢 𝐳𝐚𝐰𝐨𝐝𝐲 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳ł𝐨𝐬́𝐜𝐢.

🟢 Jaka będzie organizacja przyszłości?
🟣 Z jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć współczesne organizacje, aby zawalczyć o swoją przyszłość?
🟠 Czy skrócenie lub dopasowanie czasu pracy do wymogów pracownika może być sposobem na zwiększenie efektywności w pracy?

Na te i wiele innych pytań odpowiada w dzisiejszym odcinku nasz niezwykły Gość – Ł𝐮𝐤𝐚𝐬𝐳 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐮𝐥𝐚. Łukasz to doświadczony menadżer, certyfikowany trener, coach i mentor; od ponad 20 lat związany z branżą digital marketing i ecommerce.; członek rady nadzorczej Izby Gospodarki Elektronicznej; twórca i wdrożeniowiec kilku startupów; dyplomowany trener biznesu, certyfikowany coach; pierwszy w Polsce certyfikowany Reiss Motivation Profile PRO Business Master oraz trener FRIS Style Myślenia; Country Manager CEE & Poland w Tradedoubler.

Podsumowując: Łukasz to najlepszy Ekspert na rynku z zakresu skutecznego zarządzania organizacją przyszłości, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w dzisiejszym podcaście oraz na łamach tegorocznej edycji Raportu Future 2024. Rynek pracy i zawody przyszłości!

Przekonaj się sam/-a!

Zapraszam do posłuchania naszej rozmowy 🙂

Posłuchaj w aplikacji: