Skip to content
Short news

#shortnews- Coaching a AI

Czy kilkanaście lat temu pomyślelibyście, że coaching kadry kierowniczej będzie elitarną usługą jedynie dla wybranych? Tym bardziej, że jeszcze całkiem niedawno był traktowany jako doradztwo dla nieudolnych kierowników. Nowoczesne technologie pozwalają coachom dowiedzieć się o swoich klientach tego, do czego oni sami boją się przyznać. Interpretacja ruchu gałek ocznych, mimiki twarzy czy zmian fizjologicznych w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami wystarczą do odkrycia ich prawdziwych myśli. Wirtualna rzeczywistość awatarów i hologramów pozwala coachom wizualizować przyszłe scenariusze. Rozwiązania AI są w stanie – w oparciu o analizę nagranych rozmów – sugerować kolejne pytania. Analiza wyników testów psychometrycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii umożliwia stworzenie jednorodnego modelu klienta uwzględniającego jego wszystkie aspekty. Co więcej, ułatwia monitorowanie jego postępów. Uzupełnieniem całości jest personalizacja proponowanych materiałów szkoleniowych oraz rozbudowane formy i kanały komunikacji, które nie tylko przekraczają bariery lokalizacyjne i czasowe, ale również częściowo nie wymagają bezpośredniego zaangażowania coacha (np. boty). Jednak we wszystkim ważny jest umiar, a żaden robot nie zastąpi doświadczonego coacha. Zgodzicie się ze mną?

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy Raport Future 2024

Chcesz otrzymać raport o rynku pracy i zawodach przyszłości?
Dołącz do ponad 7108 subskrybentów mojego newslettera – otrzymasz go bezpłatnie!

W comiesięcznym newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje związane z rynkiem pracy przyszłości, o moich nowych publikacjach w mediach czy na blogu. A także promocjach na akredytowane kursy czy produkty w moim sklepie.
I jak u mnie także dużo inspiracji.

Kasia Syrówka

Kasia Syrówka

W ciągu swojego życia pracowałam chyba w każdym zawodzie, mam za sobą ogromne sukcesy i spektakularne porażki. W końcu postanowiłam, aby moje doświadczenia (z czasem poparte prestiżowymi certyfikacjami) przełożyć na pomoc innym. Od 12 lat zajmuję się rozwojem zawodowym swoich klientów. Czasem też piszę na blogu dzieląc się wskazówkami.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raport Future
za 0 zł!

Rekomendowane wpisy

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

Artykuły

Mentorem być… Na czym polega profesjonalizacja mentoringu? Mentoring – to hasło, które coraz częściej gości nie tylko w organizacjach, ale