Skip to content
Short news

#shortnews “Chief Happines Officer”

Każdy z nas lubi czuć się dobrze w swojej pracy. Firmy dobrze to rozumieją. Dlatego coraz częściej pojawia się stanowisko osoby odpowiedzialnej za kreowanie dobrej atmosfery, tzw. Chief Happines Officers (CHO). Ich zadaniem jest organizowanie zawodowej rzeczywistości w taki sposób, aby pracujący w niej zespół czuł się komfortowo oraz mógł wykorzystywać swój potencjał i realizować własne cele. Działania CHO mogą mieć zarówno formę kosmetycznych poprawek, jak też rozwiązań systemowych. Poniekąd pełnią rolę służbowych detektywów uparcie wyszukujących zagadnień wspierających pracowników w poszukiwaniu ich osobistego dobrostanu. Biorąc pod uwagę, że zwiększenie zadowolenia w pracy zmniejsza poziom frustracji pracowników i bezpośrednio przekłada się na ich zaangażowanie, warto rozważyć zatrudnienie CHO u siebie. Jednak czy naprawdę go potrzebujemy do nauki czerpania satysfakcji z pracy?

Przy okazji nadchodzących świąt życzę Wam wszystkim, abyście uzyskali satysfakcję z pracy i odnaleźli swój dobrostan samodzielnie, bez pomocy CHO! A tym, którzy mają wrażenie, że coś ich „uwiera”, życzę w Nowym Roku odwagi do podejmowania ważnych zawodowych decyzji! Nawet wtedy, kiedy miałyby się one wiązać ze zmianą pracy czy zawodu. Wszystkiego Dobrego! ?

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy Raport Future 2024

Chcesz otrzymać raport o rynku pracy i zawodach przyszłości?
Dołącz do ponad 7108 subskrybentów mojego newslettera – otrzymasz go bezpłatnie!

W comiesięcznym newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje związane z rynkiem pracy przyszłości, o moich nowych publikacjach w mediach czy na blogu. A także promocjach na akredytowane kursy czy produkty w moim sklepie.
I jak u mnie także dużo inspiracji.

Kasia Syrówka

Kasia Syrówka

W ciągu swojego życia pracowałam chyba w każdym zawodzie, mam za sobą ogromne sukcesy i spektakularne porażki. W końcu postanowiłam, aby moje doświadczenia (z czasem poparte prestiżowymi certyfikacjami) przełożyć na pomoc innym. Od 12 lat zajmuję się rozwojem zawodowym swoich klientów. Czasem też piszę na blogu dzieląc się wskazówkami.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raport Future
za 0 zł!

Rekomendowane wpisy

Artykuły

W dzisiejszych czasach, gdzie zmiany na rynku pracy zachodzą w zawrotnym tempie, rola menedżera ewoluuje szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Menedżer

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.