Do czego można wykorzystać taki planer?

Prokrastynacja? Zapominanie o ważnych datach? Rezygnowanie z czynności, które powinniśmy wykonać z powodu braku czasu? Każdy od czasu do czasu musi się zmierzyć z takimi sytuacjami. Oczywiście, nie można oczekiwać, że zawsze wykonamy swój plan w 100%. Aby spełnić swoje marzenia, powinniśmy jednak zrobić wszystko, aby było to możliwe. W tym celu możemy wykorzystać praktyczne narzędzia. Jednym z nich jest planer, który został wykonany, aby przyśpieszyć nasz rozwój zawodowy.

Zastosowanie planera do samorozwoju

Planer został opracowany przez mentora rozwoju osobistego na podstawie wieloletniej współpracy z klientami, którzy na swojej drodze napotykali najróżniejsze przeszkody. Planer na 2020 jest skierowany do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na drodze do samorealizacji i dopiero zaczynają samodoskonalenie zawodowe oraz do osób, które już od wielu lat „szukają siebie” i sposobów na bardziej efektywne zarządzanie swoim czasem i życiem. Kalendarz na 2021 został „wzbogacony” o liczne wartościowe ćwiczenia, które pomogą w odkryciu swoich mocnych stron i podążaniu za nimi, co w konsekwencji pozwoli odkryć swoją drogę zawodową lub wprowadzić zmiany w obecnym planu działania.

Do czego możemy wykorzystać planer?

Planer, jak wskazuje sama nazwa, ma nam pomóc zorganizować swój czas i poprawić naszą produktywność. Planowanie pozwala zaoszczędzić czas, utrzymanie work-life balance oraz poprawić efektywność w pracy i w życiu prywatnym.  W planerze znajdziemy specjalną rubrykę poświęconą liście rachunków. Możemy ją wykorzystać, aby kontrolować swoje finanse i oszczędzanie. Kalendarz sprawdzi się również jako narzędzie do kontrolowania swojej formy i ćwiczeń, ponieważ znajdziemy w niej „mapę diety”. W planerze możemy również zanotować najważniejsze daty, w tym również daty urodzin bliskich i przyjaciół, dzięki czemu już nigdy nie zapomnimy o ważnych dniach w życiu naszych bliskich. W planerze możemy także umieścić listę filmów do obejrzenia i książek do przeczytania oraz zapisywania różnych cytatów i tekstów motywacyjnych. Najważniejszym zastosowaniem jest jednak możliwość znalezienia swojej ścieżki zawodowej dzięki wykonywaniu ćwiczeń oraz wyznaczanie (i realizowanie) swoich celów.

 

 

Czesc, nazywam się kasia Syrówka

Chciałabym przedstawić Ci moje najnowsze dzieło.

PLANER ROZWOJU ZAWODOWEGO. Zawarłam w nim 12 lat doświadczeń w pracy mentora kariery zawodowej. Gdybym przeczytała tę książkę 20 lat temu, nie musiałabym poszukiwać swojego miejsca aż tyle latJ Wiedziałabym, jakie sa moje wartości, co jest moim celem, o jakiej pracy marzę oraz czego potrzebuję aby dobrze się do niej przygotować!

 

PLANER oparty jest na autorskim pomyśle w kreowaniu swojej drogi zawodowej. Podczas wielu lat pracy jako mentor rozwoju zawodowego, stworzyłam zestaw ćwiczeń, który pomoże Ci odkryć Twoją drogę zawodową.

 

JEST to ponad 350 stron, nie tylko ćwiczeń ale także bardzo przydanego kalendarza z autorskimi dodatkami i rysunkami, które wesprą cię w każdym tygodniu w planowaniu swojej kariery i szukaniu pracy marzeń! Jest to także zestaw konkretnych, sprawdzonych ćwiczeń rozwojowych, materiałów I podpowiedzi jak efektywnie przygotować sie od zmiany pracy!

Znajdziesz tu także : mapę marzeń, miejsce na liste urodzin przyjaciół i bliskich czy zrobienie swoich własnych notatek.

 

Dzięki „Planerowi Rozwoju Zawodowego” przekonasz się, że możesz okryć które zajęcie jest twoim wymarzonym i zabrać sie do realizacji tego marzenia! To co dostaniesz ode mnie to wartościowe ćwiczenia pomocne w odkryciu swoich mocnych stron i podążaniu za nimi, po to aby w konsekwencji okryć jaka jest Twoja droga zawodowa i na co warto w życiu postawić!

 

Liczę że PLANER ROZWOJU ZAWODOWEGO stanie się początkiem Twojej drogi w samorealizacji i samodoskonaleniu zawodowym.

 

Jesteś gotowa/y na zawodową podróż?

Zatem w drogę! Kup PLANER i daj znać co słychać gdy już dotrzesz do celu!

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 1. format A5,
 2. aż 366 stron- do indywidualnej personalizacji na Twoje notatki, pomysły, marzenia,
 3. miękka okładka z papieru z recyclingu-160g – z tłoczonym napisem
 4. Oprawiona w czarną spiralę
 5. Zarówno okładka jak i papier pochodzi z recyclingu! Bardzo mi na tym zależało!
 6. widok tygodniowy, miesięczny i roczny
 7. zaokrąglone rogi
 8. ponumerowane strony
 9. Grubość kartki- 100g
 10. Waga- 850g
 11. wydanie papierowe
 12. pakowane w kolorową bibułę- ekologiczną, przeznaczoną do recyklingu, nie zawierającą chloru ani kwasów.
 13. pakowane w kolorową bibułę- ekologiczną, przeznaczoną do recyklingu, nie zawierającą chloru ani kwasów.

 

CO WYRÓŻNIA PLANER ROZWOJU ZAWODOWEGO ?

CO ZNAJDZIESZ W PLANNERZE:

 1. Jest to całkowicie polski produkt
 2. Każdy element pochodzi z recyclingu. Papier, materiał na woreczek, papier na okładkę- wszystko to powtórnie wykorzystane materiały
 3. kalendarz na 365 dni w roku, 52 tygodnie, 12 miesiecy
 4. Planner nie ma dat, dlaczego? Bo to od Ciebie zależy kiedy zaczynasz. A zaczynasz wtedy kiedy jesteś gotowa
 5. Ten planner jest taki jak ty
 6. Mozesz prowadzić to w formie kalendarza lub Bullet Journal- sama zdecyduj!
 7. Możesz wszystko notować, zapisywać i podkreślać kolorowymi długopisami, flamastrami tworząc w ten sposób unikatowy planner pełen pamiątkowych wpisów
 8. Spis treści
 9. Autorskie ćwiczenia rozwojowe, ktore pomoga ci odkryć Twój cel zawodowy/ właściwa ścieżke zawodową
 10. Tablice na których będziesz mogła zapisać ważne dla siebie informacje
 11. Plan na 2020 i 2021 rok na dwóch stronach. Z zaznaczonymi weekendami oraz dniami wolnymi od pracy
 12. Plan Miesiąca z miejscem na zaznaczenie ważnych dat i wydarzeń
 13. Lista kosztów, aby wesprzeć cię w systematycznym oszczędzaniu
 14. Podróże często pozostają w sferze marzeń, warto zapisać gdzie chcielibyśmy pojechać i zrealizować chodź jedną z takich podróży w najbliższym rokuJ
 15. Lubisz kontrolować swoje ciało. Cwiczysz i dbasz o siebie? A może zaplanowałaś że będziesz osobą która dba o siebie. Specjalnie dla ciebie przygotowałam „…..” rozrysowaną na dwóch stronach. Teraz każdego dnia, każdego tygodniach możesz mierzyć i zapisywać gdzie jesteś względem swojego celuJ Dbaj o siebie, nie tylko zawodowo!
 16. Planner urodzin bliski i przyjaciół.
 17. lista filmów i książek do przeczytania
 18. Karta z hasłami do social mediów, warto to gdzieś zapisaćJ
 19. Roczny plan zamiany nawyków. Wyjście ze strefy komfortu to duża zmiana, jednak każdy mały krok to Twój ogromny sukces. Zapisuj je.
 20. Dodatkowo każdy miesiąc rozpoczniesz od pięknego rysunku, który narysowała specjalnie dla Ciebie moja koleżanka graficzka.
 21. Znajdziesz tu miejsce na zapisanie swoich priorytetów, głasków i notatek tylko dla siebie.
 22. bez problemu zmieści się już w średniej wielkości damskiej torebce, więc możesz mieć go zawsze przy sobie.
 23. Spełnia także funkcję motywacyjną do realizacji wytyczonych celów
 24. Godzinowy Układ dnia

 

Przy zakupie otrzymasz:

 1. GRATIS– dostęp do platformy z wszystkimi tabelami i zadaniami praktycznymi w wersji do druku, gdyś potrzebowała jeszcze raz je wypełnić.
 2. GRATIS- link do instrukcji obsługi Plannera i zawartych w nim ćwiczeń.

 

Polecam Ci Planner rozwoju Zawodowego (#PRoZa Kariery) jeśli:

 • chcesz znaleźć swój cel zawodowy, “pomysł na siebie” i odnaleźć swoją ścieżkę kariery zawodowej?
 • jesteś gotowa….
 • do tej pory nie byłaś pewna Kim jesteś i gdzie chcesz iść
 • nie znasz swoich talentów i nie wiesz, jak je wykorzystać w szukaniu sowjej drogi zawodowej;
 • wiesz jaka jest Twoja specjalizacja, ale potrzebujesz upewnić się czy wymarzona droga zawodowa to faktycznie to w co warto zainwestować czas i finanse
 • chcesz realizować SWÓJ cel ……..
 • wiesz że coś jest nie tak w obecnej pracy, ale nie wiesz od czego zacząć aby się o tym dowiedzieć
 • masz ochotę …….
 • do tej pory realizowałaś marzenia rodziców lub oczekiwania nauczycieli. Dziś chcesz zawalczyć o SIEBIE i swoje marzenia!

 

 

 

 

PREZENT?

Wybierz planner na prezent. Dodaj ” ZAPAKUJ NA PREZENT” , a my zadbamy o to, aby obdarowana osoba była zachwycona otrzymanym prezentem.

 

W pudełku zmieści się planner oraz kartka z dedykacją. Każde pudełko na czas transportu zapakowane zostanie w dodatkowy karton, aby Twój prezent nie uległ zniszczeniu.

 

ZAPAKUJ NA PREZENT obejmuje :

 

 1. pudełko prezentowe w kolorze ………….. z logo @Syrowka.com
 2. owinięte elegancką atłasową kokardą w kolorze ……………
 3. środek wyściełany ……….papierem pergaminowym
 4. kartka z dedykacją: „Dla wyjątkowej osoby!”

Będę osobiście siedzieć jak świstak i zawijać w „sreberka”J

FAQ

 1. DLA KOGO JEST planner rozwoju zawodowego #PRoZa?

#PRoZa jest dla osób, które planują swoją karierę. Które szukają pomysłu na swój zawód i chcą odkryć Swoją drogę zawodową.

 1. CZY #PRoZa JEST CIĘŻKI?

Mój planner produkowany jest w Polsce. Dzięki temu mam pełną kontrolę nad jakością plannera. Wspieram polski biznes. Razem z moim partnerami z drukarni, doszliśmy do wniosku, żeby można było pisać kolorowymi flamastrami, potrzebujemy wybrać grubszy papier, stąd kartki o gramaturze 100gr. Jak wiesz jest to najgrubszy planner na rynku i tak powstałą jego wagaJ

 1. GDZIE i JAK PRODUKOWANY JEST #PRoZa?

#PRoZa wydrukowany został na 100% recyclingowym papierze o gramaturze 100g/m2 i kremowym odcieniu. Okładka również wydrukowana jest na recyclingowym papierze o gr 160gr.

Druk realizowany jest w niedużej polskiej drukarni, chcę i wspieram polskie firmy.

Woreczki szyje dla Was, po godzina mój bardzo bliski przyjaciel i wkłada to 200% swojego sercaJ Materiały to ścinki z produkcji ubrań, o które poprosiłam znanych projektantów.

 1. CO OZNACZA, ŻE #PRoZa JEST W PRZEDSPRZEDAŻY?

#PRoZa to autorski projekt, jak zaplanować, odnaleźć oraz rozwinąć swoją karierę zawodową. Co chwila przychodzą mi nowe pomysły, odkrywam nowe narzędzia. Dlatego jeśli zapisze się już teraz wesprzesz mój projektJ a ja odwdzięczę się tobie tym że niedługo powstanie fantastyczny planner przygotowany właśnie z myślą o TOBIE!

 1. DLACZEGO #PRoZa JEST DROŻSZY OD INNYCH ORGANIZERÓW NA RYNKU?

Z moich obserwacji, cena jest taka sama jak inne plannery, moich kolezanek i kolegów, którzy podzielili się swoja wiedzą, doświadczeniem i włożyli wiele wysiłku aby „ubrać” to w piękny design.

Nad Plannerem pracowało naprawę wielu ludzi, którzy otrzymali za to godziwe wynagrodzenie. Tylko tak rozumiem prowadzenie biznesu, a Wam życzę abyście takich mieli pracodawców czy zleceniodawców. Którzy doceniają to co robicie i płacą Wam godne wynagrodzenie.

Cena #PRoZa odzwierciedla ilość pracy i jej jakość. Włożyłam w to tyle wysiłku abyś korzystając z Plannera mogła powiedzieć :

Warto było go kupić!

Dzięki niemu wiem czego szukam w życiu zawodowym!

Wiem kim jestem i gdzie chcę iść dalej!

 1. CZY MOGĘ OBEJRZEĆ #PRoZa NA ŻYWO?

Hmmm. To trudne, serio….chyba że jakaś księgarnia, zgodzi się sprzedawac Planner u siebie;) dam Znać.

 

 

O Autorce:

 

 

 

 

 

Dziekuje za zakup. O samym planerze myslałam już dwa lata, zaś od pomysłu do pierwszego projektu upłynęło ponad 3 miesiace. A potem była trudna, głównie dla pani grafik, praca nad doprecyzowaniem mojej wizji, której notabene nie umiała opisać…co powodowoło że maiłyśmy mnóstwo korekt i poprawek.

To co otrzymasz to w sumie wynik ponad 9 miesiecy, troche jak „moje dziecko” J

Zależało mi bardzo na tym aby był to przede wszystkim zeszyt ćwiczeń, do tego kalendarz, jednak nie mogło zabraknąc elementów bullet journal.

Wszystkie pomysły i grafiki sa oryginalne, wymyślone przeze mnie i narysowane przez panią grafik. Jestem z tego niezwykle dumna.

 

Może być tak że będziesz Planer rozwoju zawodowego i osobistego, zainspiruje Cię do kolejnych narzedzi, ćwiczeń lub stron. Jeśli zechcesz się podzielić, pisz! Dziel się! Wezmnę to pod uwage i dodam do drugiej edycjiJ

 

PRZESYŁKA

Chcęa byś wiedziała że każdy planer pakuję własnoręcznie…no może córcia będzie mi pomagać. Dlatego daj mi jeden, dwa dni na zapakowanie (to nie jest moja najmocniejsza strona, więc potrzebuję więcej czasu, aby ładnie zapakować;)

 

Sama przesyłka dojdzie do Ciebie max w ciagu dwóch dni roboczych.

POCZEKAJ, WARTOJ!

 

A potem…..

WYPEŁNIAJ GO, JAK CHCESZ I KIEDY CHCESZ!

Planer – FAQ

 1. Dla kogo jest Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego #PRoZ?

#PRoZ jest dla wszystkich, którzy:

 • planują swoją karierę,
 • szukają pomysłu na zawód/zajęcie dla siebie,
 • chcą odkryć swoją zawodową ścieżkę,
 • nie są pewni swojej aktualnej sytuacji zawodowej,
 • pracują w zawodzie, który ich „dusi”,
 • mają wrażenie, że życie ucieka im między palcami,
 • traktują pracę jako przykry przymus a nie osobiste spełnienie,
 • chcą poznać swoje mocne strony i wrodzone predyspozycje oraz nauczyć się je wykorzystywać,
 • są świadomi swoich kompetencji, jednak chcą się upewnić, czy podążają we właściwym kierunku,
 • czują, że muszą coś zmienić w swoim zawodowym życiu.

Jednym słowem: #PRoZ jest dla wszystkich, którym zależy na własnym rozwoju oraz pracy zgodne z wewnętrznymi wartościami.

 1. Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego – jaką ma formę?

#PRoZ wydany jest w formie książkowej formacie A5. Oprawiony w miękką okładkę (powstałą w 100 proc. z recyklingu) zawiera 366 stron, na których znajdzie się miejsce na notatki dotyczące każdej sfery Twojego życia (patrz następny punkt). Twoje zapiski muszą być trwałe, dlatego zdecydowałam się na papier o gramaturze 100g. Jednak bez obaw – mimo ogromnej wiedzy o rozwoju osobistym i zawodowym, jaką w sobie zawiera – sam #PRoZ jest stosunkowo lekki (ok. 850g) i poręczny (format a5 – z powodzeniem zmieścisz go w torebce czy teczce).

 1. Co dokładnie zawiera Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego?

Cały planer to ponad 360 stron połączonego kalendarza z ćwiczeniami rozwojowymi, ukierunkowanymi na rozwój zawodowy. Znajdziesz tu m.in takie ćwiczenia jak:

 • koło rozwoju zawodowego
 • moje wartości
 • poszukiwanie drogi zawodowej
 • realizacja postanowień zawodowych
 • etapy poszukiwania pracy marzeń
 • matrycę postanowień
 • listę głasków
 • listę marzeń
 • mapę podróży itd.
 1. Jak Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego pozwoli mi odnaleźć właściwą drogę zawodową?

#PRoZ to autorski pomysł w kreowaniu swojej drogi zawodowej, który zawiera

12 lat swoich doświadczeń w pracy mentora rozwoju zawodowego. Gdybym przeczytała tę książkę mając 20 lat temu, nie poszukiwałabym swojego miejsca aż tyle lat… Dzięki ćwiczeniom rozwojowym dowiesz się:

 • jakie są Twoje wartości,
 • co jest Twoim celem,
 • o jakiej pracy marzysz,
 • czego potrzebujesz, aby dobrze to marzenie zrealizować.
 1. Czy ćwiczenia z Planera Rozwoju Zawodowego i Osobistego naprawdę pomogą mi obrać właściwy kierunek zawodowego rozwoju?

Ćwiczenia zawarte w #PRoZ mogą wydawać się proste. Wszystko dlatego, że wyznaję teorię małych kroków, która prowadzi do celu stopień po stopniu. Większość osób wyobraża sobie zmianę jako radykalny i rewolucyjny proces. Jednak każda – nawet największa – zmiana ma swój początek w drobnej, ale znaczącej modyfikacji. Najtrudniej jest odpowiedzieć sobie od razu na pytania:

– kim jestem?

– czego chcę?

Kolejnym krokiem jest realizacja swoich potrzeb. Moje rady zawarte w #PRoZ mogą wydawać się czasem oczywiste, a nawet banalne. Nie daj się jednak zwieść! Cała trudność nie tkwi w jednorazowym zrobieniu czegoś, ale w tym, żeby to działanie stało się Twoim codziennym nawykiem. Dlatego #PRoZ to 360 stron nie tylko ćwiczeń ale także bardzo przydatnego kalendarza z autorskimi dodatkami, które wesprą Cię w każdym dniu i tygodniu planowania swojej kariery, a tym samym szukaniu pracy marzeń!

 1. Dlaczego @PRoZ jest droższy od innych organizerów?

Z moich obserwacji, cena jest taka sama jak inne planery, moich kolezanek i kolegów, którzy podzielili się swoją wiedzą, doświadczeniem i włożyli wiele wysiłku aby „ubrać” to w piękny design. Nad Planerem pracowało naprawę wielu ludzi, którzy otrzymali za to godziwe wynagrodzenie. Tylko tak rozumiem prowadzenie biznesu, a Wam życzę abyście także byli godziwie wynagradzani za Swoja pracę. Cena #Planera odzwierciedla ilość pracy i jej jakość. Włożyłam w to bardzo dużo wysiłku, abyś korzystając z Planera mogła/mógł powiedzieć:

     Warto było go kupić!

     Dzięki niemu wiem, czego szukam w życiu zawodowym!

     Wiem kim jestem i gdzie chcę iść dalej!

Temat: Pomagaja uwierzyc, ze czytelni osiagna te rezultaty

W jaki sposób planer pomaga osiągnąć cel?

Na pewno nie raz na własnej skórze przekonałeś się, jak ważna jest długoterminowa motywacja w realizacji założonych celów. Być może niejednokrotnie bywało tak, że przytłoczony natłokiem obowiązków i bieżących spraw wytrzymywałeś w swoich postanowieniach trzy dni, może tydzień, ale ostatecznie wielkie plany odchodziły w zapomnienie. Przekonaj się, w jaki sposób bullet journal pomoże Ci osiągnąć założone rezultaty.

Dlaczego tak łatwo zbaczamy z obranej ścieżki?

Niezależnie od tego, co obrałeś sobie za cel, w jego realizacji pomogą Ci motywacja, samodyscyplina, systematyczność, a także umiejętne zarządzanie czasem i kontrolowanie postępów. Zależy Ci na zrzuceniu paru kilogramów, a może nauce nowej umiejętności? Chcesz rozwinąć siebie albo poszerzyć kompetencje zawodowe? Wszystkie te rzeczy wymagają regularnych ćwiczeń, aby postępy były widoczne. Niestety, nie da się nauczyć nowego języka, poświęcając nauce pół godziny tylko wtedy, kiedy sobie o niej przypomnisz i będziesz mieć akurat wolną chwilę.

Tutaj z pomocą przychodzi planer. Dzięki korzystaniu z niego rozłożysz swoje długoterminowe cele na mniejsze, łatwiejsze do osiągnięcia. Łatwo jest powiedzieć sobie „do przyszłego lata wyrobię piękną, wakacyjną figurę”, ale jak się za to zabrać? Stawianie sobie tak wysokiej poprzeczki często przynosi odwrotny skutek. Odległe, ambitne cele mogą być dla Ciebie trudne w realizacji, bo wydaje się, że trudno je „ugryźć”. Wiele osób przez takie rzucanie sobie wyzwania kończy w pozycji prokrastynacji, odkłada pracę nad osiągnięciem rezultatów na jutro, a w końcu zupełnie się poddaje.

Małe kroki – duże efekty

Bullet journal umożliwia takie zaplanowanie i rozłożenie w czasie działań, dzięki któremu osiągnięcie końcowego efektu stanie się łatwiejsze. Zamiast tylko i wyłącznie planować wypracowanie smukłej sylwetki do lata, wykorzystaj kalendarz i spróbuj rozłożyć duży cel na mniejsze. Zaplanuj i zapisz, że jutro będziesz jeździć na rowerze godzinę, a pojutrze zrealizujesz plan ćwiczeń na pośladki z Mel B. Codziennie odhaczaj w planerze to, co udało Ci się zrobić. Oczywiście zachowaj zdrowy rozsądek – jeżeli Twój cel rzeczywiście wiąże się z aktywnością fizyczną, nie bierz na siebie zbyt wiele i pamiętaj o konieczności odpoczynku!

Miejsce na Twoje osiągnięcia

Planowanie i odhaczanie w kalendarzu pozwala na odczucie niezwykłej satysfakcji z tego, co udało Ci się już zrobić i motywuje do dalszego działania. Cudownie jest wrócić do swojego zeszytu i zobaczyć, ile zadań zostało już odhaczonych jako te, które krok po kroku przybliżają Cię do założonego celu. Warto jest też skorzystać z kilku przemyślanych rubryk w planerze:

 • Podsumowanie miesiąca – dzięki temu jeszcze wyraźniej zauważysz, jak sprawnie posuwasz się do przodu i zmotywujesz się do dalszej pracy, by Twoje działania nie poszły na marne.
 • Matryca postanowień – możesz powrócić do niej zawsze wtedy, gdy zwątpisz w siebie i swoje możliwości, a jest to rzecz ludzka. Przypomni Ci, nad czym i dlaczego chcesz pracować.
 • Mapa diety – pomoże Ci planować i udoskonalać swoją dietę, tak by pozbyć się niezdrowych nawyków żywieniowych i kontrolować swoje ciało.

Planer jest skonstruowany tak, aby każdy mógł korzystać z niego w taki sposób, jaki mu odpowiada. Możesz w nim notować, kolorować, rysować – robić cokolwiek, co sprawi, że praca w kierunku samodoskonalenia stanie się dla Ciebie atrakcyjniejsza. Możesz korzystać z niego również jak z kalendarza, zapisywać ważne spotkania czy uroczystości – ale przede wszystkim możesz osiągnąć zamierzone rezultaty.

 

Temat: Pomagaja uwierzyc, ze czytelni osiagna te rezultaty

W jaki sposób planer pomaga osiągnąć cel?

Na pewno nie raz na własnej skórze przekonałeś się, jak ważna jest długoterminowa motywacja w realizacji założonych celów. Być może niejednokrotnie bywało tak, że przytłoczony natłokiem obowiązków i bieżących spraw wytrzymywałeś w swoich postanowieniach trzy dni, może tydzień, ale ostatecznie wielkie plany odchodziły w zapomnienie. Przekonaj się, w jaki sposób bullet journal pomoże Ci osiągnąć założone rezultaty.

Dlaczego tak łatwo zbaczamy z obranej ścieżki?

Niezależnie od tego, co obrałeś sobie za cel, w jego realizacji pomogą Ci motywacja, samodyscyplina, systematyczność, a także umiejętne zarządzanie czasem i kontrolowanie postępów. Zależy Ci na zrzuceniu paru kilogramów, a może nauce nowej umiejętności? Chcesz rozwinąć siebie albo poszerzyć kompetencje zawodowe? Wszystkie te rzeczy wymagają regularnych ćwiczeń, aby postępy były widoczne. Niestety, nie da się nauczyć nowego języka, poświęcając nauce pół godziny tylko wtedy, kiedy sobie o niej przypomnisz i będziesz mieć akurat wolną chwilę.

Tutaj z pomocą przychodzi planer. Dzięki korzystaniu z niego rozłożysz swoje długoterminowe cele na mniejsze, łatwiejsze do osiągnięcia. Łatwo jest powiedzieć sobie „do przyszłego lata wyrobię piękną, wakacyjną figurę”, ale jak się za to zabrać? Stawianie sobie tak wysokiej poprzeczki często przynosi odwrotny skutek. Odległe, ambitne cele mogą być dla Ciebie trudne w realizacji, bo wydaje się, że trudno je „ugryźć”. Wiele osób przez takie rzucanie sobie wyzwania kończy w pozycji prokrastynacji, odkłada pracę nad osiągnięciem rezultatów na jutro, a w końcu zupełnie się poddaje.

Małe kroki – duże efekty

Bullet journal umożliwia takie zaplanowanie i rozłożenie w czasie działań, dzięki któremu osiągnięcie końcowego efektu stanie się łatwiejsze. Zamiast tylko i wyłącznie planować wypracowanie smukłej sylwetki do lata, wykorzystaj kalendarz i spróbuj rozłożyć duży cel na mniejsze. Zaplanuj i zapisz, że jutro będziesz jeździć na rowerze godzinę, a pojutrze zrealizujesz plan ćwiczeń na pośladki z Mel B. Codziennie odhaczaj w planerze to, co udało Ci się zrobić. Oczywiście zachowaj zdrowy rozsądek – jeżeli Twój cel rzeczywiście wiąże się z aktywnością fizyczną, nie bierz na siebie zbyt wiele i pamiętaj o konieczności odpoczynku!

Miejsce na Twoje osiągnięcia

Planowanie i odhaczanie w kalendarzu pozwala na odczucie niezwykłej satysfakcji z tego, co udało Ci się już zrobić i motywuje do dalszego działania. Cudownie jest wrócić do swojego zeszytu i zobaczyć, ile zadań zostało już odhaczonych jako te, które krok po kroku przybliżają Cię do założonego celu. Warto jest też skorzystać z kilku przemyślanych rubryk w planerze:

 • Podsumowanie miesiąca – dzięki temu jeszcze wyraźniej zauważysz, jak sprawnie posuwasz się do przodu i zmotywujesz się do dalszej pracy, by Twoje działania nie poszły na marne.
 • Matryca postanowień – możesz powrócić do niej zawsze wtedy, gdy zwątpisz w siebie i swoje możliwości, a jest to rzecz ludzka. Przypomni Ci, nad czym i dlaczego chcesz pracować.
 • Mapa diety – pomoże Ci planować i udoskonalać swoją dietę, tak by pozbyć się niezdrowych nawyków żywieniowych i kontrolować swoje ciało.

Planer jest skonstruowany tak, aby każdy mógł korzystać z niego w taki sposób, jaki mu odpowiada. Możesz w nim notować, kolorować, rysować – robić cokolwiek, co sprawi, że praca w kierunku samodoskonalenia stanie się dla Ciebie atrakcyjniejsza. Możesz korzystać z niego również jak z kalendarza, zapisywać ważne spotkania czy uroczystości – ale przede wszystkim możesz osiągnąć zamierzone rezultaty.

 

Temat: Inspiruje czytelnika do podjecia dzialania…….

Planowanie życia zawodowego i osobistego- inspiracja dla czytelnika

Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego jest jednym z nowoczesnych i autorskich pomysłów w rozwijaniu swojej drogi zawodowej i poznawaniu samego siebie. Kalendarz posiada 360 stron, zawiera specjalne ćwiczenia dokładnie opisane przez mentora przez okres 12 lat. Jest to swego rodzaju wsparcie oraz bardzo ciekawa niezapomniana podróż, której kierunek wyznaczy jaką drogą chcesz iść dalej. Zawartość planera jest bardzo bogata i urozmaicona, co inspiruje czytelnika do podjęcia działania.

                                                                                           Rozwój zawodowy i osobisty

Bullet Journal zawiera wiele inspirujących materiałów oraz sprawdzonych ćwiczeń, które mają bardzo korzystny wpływ na lepszą organizację czasu, celów oraz marzeń. Dzięki specjalnie opracowanym ćwiczeniom planer nabiera niepowtarzalnego charakteru, jedynego w swoim rodzaju. Planer Rozwoju zawodowego i osobistego jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jeżeli:

 • pragniesz spełniać swoje marzenia i zależy Ci na lepszej organizacji czasu
 • nie jesteś pewien w którym kierunku chcesz się rozwijać 
 • chcesz realizować postawione sobie cele
 • chcesz poznać swoje wartości 
 • pragniesz bardziej zadbać o swój organizm
 • chcesz pogłębiać swoją dotychczasową wiedzę i rozwijać swój talent
 • pragniesz zawalczyć o samego siebie i odkryć swoją drogę zawodową

Planer pomoże Ci się lepiej zorganizować, dzięki temu Twoje dotychczasowe życie nabierze nowych barw, lepszego znaczenia, pozbędziesz się niepotrzebnego chaosu, a także zyskasz więcej czasu dla siebie i Twojej rodziny. Dzięki zastosowaniu kalendarza już nigdy nie zapomnisz, który jest dzień tygodnia! Planer będzie przypominać Ci o ważnych wydarzeniach i momentach w Twoim życiu! Kalendarz chętnie pomoże w poukładaniu ważnych, istotnych spraw. Warto zaznaczyć iż Bullet Journal posiada szczegółowy plan miesiąca ze specjalnym miejscem na zaznaczenia ważniejszych dla Ciebie dat. Daje możliwość skonstruowania swojej własne listy rachunków, dzięki czemu sporo zaoszczędzisz. Zawartość planera jest również wzbogacona o specjalną mapę diety, która przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które dbają o swoje ciało i aktywnie uprawiających sporty. Możesz także zapisywać ważne daty dla Ciebie, zwłaszcza urodziny bliskich i znajomych.

                                                                              Lepsze poznanie samego siebie

Kalendarz jest metodą odkrywania samego siebie, swoich potrzeb oraz niespełnionych marzeń. Jest to wsparcie w podążaniu swoją drogą przez cały okres Twojego życia. Dzięki planerowi otrzymujesz codziennie wsparcie, kalendarz przypomina o Twoich sukcesach, marzeniach a także celach do zrealizowania. Jest to idealne rozwiązanie, aby budować coraz większą świadomość siebie. Kalendarz zawiera autorskie, sprawdzone metody ćwiczeń, które doskonale pomagają określić własne potrzeby, w każdym tygodniu masz możliwość weryfikacji swoich celów. W zawartości znajdziesz także specjalną matryce postanowień, która regularnie będzie Ci przypominać nad czym pracujesz, mapę podróży czyli sferę miejsc przez ciebie niezdobytych, oraz postęp w zmianie złych nawyków i specjalny dziennik wdzięczności zarówno do samego siebie jak i do Twoich bliskich.

                                                                                     Bullet Journal- praca marzeń

Warto zaznaczyć, iż dzięki Bullet Journal poznasz Twoją przyszłą pracę marzeń, w której będziesz mógł się spełniać w pełnym zakresie. Pamiętaj, iż praca marzeń to praca zgodna z Twoimi wartościami, która daje Ci zarówno przyjemność jak i spełnienie zawodowe! Jest to miejsce w którym otaczają Cię dobrzy ludzie, a Ty czujesz się tam bezpieczny, a tym samym z wielką chęcią wykonujesz powierzone ci obowiązki i rozwijasz się coraz bardziej.

Jeśli pragniesz zaplanować swój rozwój osobisty i zawodowy, planer jest Twoim strzałem w 10! Nie czekaj, stań się posiadaczem nowoczesnego kalendarza i rozwijaj się razem z nim! Jest to przedmiot, który odmieni Twoje życie i nada mu nowy sens!

 

Temat: Przejmij stery swojej kariery – zaplanuj kroki, które pomogą Ci osiągnąć sukces zawodowy i osobisty

Przejmij stery swojej kariery – zaplanuj kroki, które pomogą Ci osiągnąć sukces zawodowy

Ostatnio czujesz się wypalona, zagubiona zawodowo i życiowo, zbyt przytłoczona codziennymi wydarzeniami? Chciałabyś się rozwijać, ale nie możesz się zdecydować, w jakim kierunku, albo po prostu brakuje ci motywacji? Wiesz, że powinnaś pracować nad sobą i chcesz zmienić część swoich nawyków, ale nie masz pomysłu, jak się za to zabrać? Masz dosyć realizowania celów i marzeń swoich rodziców oraz walki o spełnienie kolejnych oczekiwań obcych osób, za to pragniesz zadbać wreszcie o siebie i swoje potrzeby? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałaś “tak” – mamy dla ciebie dobrą wiadomość: powstało świetne narzędzie, które pozwoli ci poukładać Twoją codzienność, zaplanować rozwój zawodowy i osobisty oraz lepiej zrozumieć swoje pragnienia! 

Planer pomagający w rozwoju zawodowym

Kasia Syrówka stworzyła Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego – niezwykły kalendarz, dzięki któremu zaplanujesz wszystkie zadania na najbliższy miesiąc, a na dodatek znajdziesz pracę swoich marzeń! Autorka planera jest akredytowaną mentorką rozwoju kariery zawodowej. Tylko dwie osoby w Polsce mogą się pochwalić tym tytułem! W ciągu ostatnich lat prowadziła procesy rozwoju zawodowego dla setek osób – na co dzień pomaga ludziom odnaleźć ich mocne strony oraz budować na nich karierę. Jej autorski projekt, jakim jest Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego, wykorzystuje całą jej wiedzę i doświadczenie, by pomóc w odnalezieniu własnej zawodowej ścieżki. 

Na 380 stronach znajdziesz więc przeróżne autorskie ćwiczenia rozwojowe, zadania i pomysły, które pomogą ci odkryć twoje potrzeby oraz cele, a następnie je realizować. Dzięki temu planerowi zaczniesz mieć nowe marzenia, bo stare staną się realne, zrozumiesz, jaki masz cel i odnajdziesz pomysł na siebie – zgodny z twoimi wartościami i potrzebami, a także spojrzysz na swoje talenty z nowego punktu widzenia i nauczyć się je rozwijać oraz umacniać. Upewnisz się też, czy droga, jaką obrałaś w życiu, jest rzeczywiście tą, która przyniesie ci radość i zyski – a jeśli dojdziesz do wniosku, że pora na zmianę, będzie ci łatwiej podążać nową ścieżką w stronę pracy marzeń!

Jak odnaleźć pracę marzeń?

Czym jest praca marzeń? To zajęcie, przy którym wykorzystasz tkwiący w tobie potencjał i wszystkie swoje mocne strony, i które każdego dnia będzie ci sprawiać przyjemność oraz poczucie spełnienia. A jeśli będziesz wstawała rano z uśmiechem na ustach, wiedząc, że czeka cię kolejny przyjemny, a może nawet emocjonujący dzień w pracy – to twoje życie stanie się lepsze! W takiej pracy, w której będziesz czuła się bezpiecznie i dobrze, bo będą otaczać cię ludzie mający podobne podejście do życia, wartości i cel, co ty. Taka praca to nie ponury i ciężki obowiązek, lecz okazja do rozwoju i satysfakcja z wykonanych zadań.

W planerze znajdują się specjalne ćwiczenia rozwojowe, stworzone na podstawie doświadczeń autorki w pracy mentora kariery zawodowej. Korzysta ona z nich codziennie, podczas pracy z klientami, którzy chcą odnaleźć swoją pracę marzeń – teraz możesz je przetestować także ty!

 • 5x WHY – ćwiczenie, które pomoże sprawdzić, czy cel, jaki obrałaś w życiu, jest rzeczywiście tym właściwym
 • TWOJE TOP 5 – zapisujesz 5 swoich najmocniejszych talentów, a później zapamiętujesz je i dbasz o ich rozwijanie, aby mogły zmienić się w mocne strony
 • SZUKAM PRACY MARZEŃ – zbiór sprawdzonych, coachingowych pytań, jakie poprowadzą cię w kierunku odpowiedzi na to, czego tak naprawdę szukasz
 • ZABAWY Z DZIECIŃSTWA – ciekawe, inspirujące ćwiczenie, pomagające odkryć, co było twoją “pierwszą pracą marzeń” w dzieciństwie

Niesamowite, prawda? Ale to nie wszystko! W sumie w planerze znajduje się aż 19 ćwiczeń rozwojowych, dzięki którym lepiej poznasz samą siebie. Na dodatek oprócz nich otrzymasz gratis nagranie z wideoinstrukcją do każdego z ćwiczeń. 

Poza tym masz całe 380 stron do samodzielnej personalizacji – możesz w nim rysować, malować, wklejać zdjęcia lub zabawne obrazki – co tylko cię motywuje do działania i poprawia nastrój! Dzięki temu planer zamieni się w bullet journal – bo to ty decydujesz, jak z niego skorzystasz! Może posłużyć do zapisywania priorytetów czy zadań, ale też jako pomoc w dążeniu do realizacji marzeń!

 

Temat: Chcesz zmienić swoje życie? Dobry plan to połowa sukcesu! Opracuj go z planerem rozwoju zawodowego i osobistego

Plan na dobrą zmianę z Planerem rozwoju zawodowego i osobistego

W świecie, w którym żyjemy niejednokrotnie tracimy poczucie czasu. Ciągły pośpiech sprawia, że zaczynamy  gubić się we własnych marzeniach i planach.

Chciałabyś coś zmienić, ale nie wiesz jak? Drażnią Cię ciągle poszukiwania właściwej ścieżki rozwoju? Powinnaś zrobić stanowczy krok, który zmieni Twoje życie na lepsze. Nie jest łatwo uporządkować swoje pragnienia i cele, szczególnie kiedy natłok obowiązków nie pozwala nam na chwile wytchnienia. 
Planer został zaprojektowany niosąc rozwiązanie dla codziennego nieładu i inspirując do działania.

Najtrudniejszy pierwszy krok do zmiany

Nie łatwo jest się zmusić do działania, brak motywacji do zmiany wcale nie pomaga. Jak bardzo chciałabyś obudzić się w nowej sytuacji, z nową pracą i jako nowa wersja siebie? Mamy dla Ciebie propozycje, która może być początkiem czegoś nowego. Stworzyliśmy Planer, który Cię zainspiruje, zmotywuje, a jednocześnie pomoże poukładać bieżące sprawy życia codziennego. Tak, oczywiście, Planer za Ciebie życia nie zmieni, ale może okazać się Twoim pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu. Kalendarz jest stworzony w sposób nietuzinkowy. Dzięki niemu zatrzymasz się na moment i zastanowisz nad swoimi pragnieniami, marzeniami i najbliższymi planami. Wszystkie cechy nudnego kalendarza jaki znasz zostały zastąpione barwnymi pomysłami na wypełnienie Twojego wolnego czasu.

Zorganizuj się lepiej

Chcąc efektywniej zorganizować swoj czas powinnaś notować w kalendarzu czynności, które wykonujesz. Spisywać je nie po to, aby za rok usiąść i przeglądać kartki dziennika, ale żeby wyciągać konstruktywne wnioski. Na tym przykładzie możesz przeanalizować ile czasu poświęcasz pracy, ile czasu poświęcasz sobie. Po jedno lub dwu tygodniowym prowadzeniu notatek możesz Z łatwością wyciągnąć wnioski i ocenić jak bardzo jesteś zadowolona z przebiegu tygodnia. Możesz przeanalizować czy warto zagospodarować czas inaczej, a następnie zacząć to robić. Możesz przemyśleć co zrobić inaczej, żeby osiągnąć swoje cele. I uskutecznić działania, które przyniosą Ci sukces! W planerze są też zawarte ćwiczenia rozwojowe. Pomogą Ci one zrozumieć kim jesteś. Pamiętaj, że każda zmiana wymaga czasu. Nic nie dzieje się odrazu. Dlatego tak ważne jest odnotowywanie w bullet journal rzeczy, które robisz, a które w końcowym efekcie chcesz zmienić. Po czasie zobaczysz ile efektów przyniosła już Twoja praca. Zdasz sobie sprawę, że wystarczyło zupełnie niewiele, ale poczuć się o niebo lepiej ze swoim dotychczasowym życiem. Przede wszystkim uświadomisz sobie ile satysfakcji i pozytywnych emocji towarzyszy wprowadzaniu w życie zmian. I to wszystko dzięki plenerowi. Warto jest pracować nad sobą i swoim życiem. 

 

Z Planerem na tak!

Planer jest idealny dla Ciebie jeżeli:

 • zależy Ci na dobrej organizacji i dążysz do bycia usatysfakcjonowaną własnym życiem
 • nie wiem w jakim kierunku chcesz się rozwijać
 • chcesz zacząć realizować swoje potrzeby i pragnienia
 • chcesz zbudować życie na wyznawanych przez siebie wartościach
 • chcesz nauczyć się dbać o siebie od nowa 

Planer został zaprojektowany tak, aby przynosić uśmiech i radość. Znajduje się w nim wiele zaskakujących motywów, które pomogą Ci odkryć samą siebie. Rozumiemy potrzeby użytkowniczek. Ten niezwykły kalendarz zawiera wiele ćwiczeń rozwojowych, które pomogą Ci w określeniu jaką drogą chcesz podążać w przyszłości. To bardzo nietypowe i ciekawe wsparcie. Planer niesie naprawdę nie mało inspirujących i sprawdzonych materiałów rozwojowych. Dzięki nim łatwiej będzie Ci się skoncentrować nie tylko na organizacji Twoich dni, ale także na spełnieniu Twoich celów, potrzeb, marzeń. Będziesz mogła polepszyć jakość Twojego życia. Dzięki temu, że Planer zaprojektowany został przede wszystkim dla użytkowniczek chcących polepszyć swoje umiejętności planowania i kreatywność – kalendarz staje się niezwykły i pomaga w odkrywaniu siebie na nowo i dążeniu do spełnienia. 

Temat: Jaki problem to rozwiąże?

Bullet Journal – czy dobry system planowania rzeczywiście rozwiązuje problem nieustannego braku czasu?

Bullet Journal to elastyczny system planowania. Łączy w sobie cechy plannera i kalendarza. Cały świat oszalał na jego punkcie. Swoje dzienniki mają blogerki i celebrytki, a zdjęcia notatek można znaleźć w wielu zakątkach social-mediów. Trzeba przyznać – system jest banalnie prosty, można dopasować go do swoich indywidualnych potrzeb. Doskonale sprawdza się też jako miejsce artystycznego wyrazu. Jednak czy bullet journaling jest dla każdego i czy rzeczywiście pomoże Ci rozwiązać problemy wynikające z braku umiejętności planowania czasu?

Niezbędny punkty, które powinny znaleźć się w Bullet Journal’a?

 • Kalendarzyk miesięczny – pozwoli na zaznaczanie ważnych dat i wydarzeń, które będą miały miejsce danego miesiąca.
 • Habit tracker – dobrze rozplanowana tabelka, w której wpiszesz nawyki, nad którymi pragniesz popracować. Celem jest codzienne odznaczanie, czy udało się spełnić założone postanowienia.
 • Weekly log – jedna, bądź dwie strony z wyodrębnionymi dniami tygodnia, gdzie możesz zanotować najważniejsze sprawy do załatwienia. 
 • Daily log – wydzielone miejsce z zadaniami na konkretny dzień. Warto zajrzeć tam rano i wieczorem – aby zanotować i odkreślić obowiązki.
 • Future log – miejsce na odległe wydarzenia – np. za pół roku. Może być to mała tabelka na każdy miesiąc w ciągu kolejnego roku – warto umieścić je na końcu bądź na początku zeszytu.

Jakie korzyści wynikają z prowadzenia Bullet Journal’a?

Prawdą jest to, że dzięki skrupulatnemu notowaniu zadań do wykonania możesz nauczyć się dużo lepiej zarządzać swoim czasem. Jeżeli wypunktujesz sobie wszystkie obowiązki danego dnia, a później je odhaczysz – okaże się, że zwiększy Ci się ilość czasu wolnego. Możliwe też, że będziesz mieć większe poczucie satysfakcji z wykonanych zadań. W końcu rzeczy, które zostały zapisane są łatwiejsze do przyswojenia. Ważną zaletą jest też koniec z zapominaniem! Mały notatnik możesz mieć zawsze przy sobie, a w nim informacje o wszystkich spotkaniach, urodzinach, możesz nawet zapisać listę zakupów. 

Jak zacząć planowanie?

Jak zabrać się za planowanie, aby rzeczywiście przyniosło oczekiwane skutki? Przede wszystkim nie zawsze warto poświęcać czasu na tworzenie instagramowych obrazków, przyklejanie naklejek czy taśm. Bullet Journal ma za zadanie pomóc w planowaniu czasu – zapisywanie obowiązków nie powinno wcale zajmować dużej ilości czasu. Oczywiście, jeśli lubisz rysować i chcesz, żeby dziennik był też miejscem twórczym – jak najbardziej rób to! Jednak jeśli nie masz talentu plastycznego, nie przejmuj się niezbyt eleganckim wyglądem tabelek, czy skreśleniami. Kalendarz ma być dla Ciebie pomocny, jego celem jest zwiększenie ilości Twojego czasu, a nie jej zmniejszenie. Pamiętaj więc, że na pierwszym miejscu jest funkcjonalność, a dopiero później estetyka. 

Dla kogo jest Bullet Journal?

Przede wszystkim dla osób, które nie lubią sztywnych ram. Jeśli preferujesz swobodę i podążanie własnymi ścieżkami, wybierz Bullet Journal zamiast tradycyjnego kalendarza. Będzie on dla Ciebie zdecydowanie bardziej inspirującym narzędziem i bardziej prawdopodobne jest to, że “wciągniesz się” w jego prowadzenie, a zorganizowany tryb życia pozostanie z Tobą na dłużej.

Można stwierdzić, że dobrze zaplanowany dzień – to długi dzień. Jeżeli dokładnie określisz swoje obowiązki i sumiennie je wykonasz, cała reszta dnia pozostanie na przyjemności. Bullet Journal umożliwi Ci świadome ustalenie priorytetów, zanotowanie wszystkich ważnych rzeczy, które wcześniej mogły być zapominane. Spróbuj przygody z bullet journalingiem, a przekonasz się, że Twoje dni staną się dłuższe!

Temat: Skutecznie zaplanuj swój rozwój osobisty i zawodowy! Korzystając z planera zaprojektowanego, aby pomóc Ci osiągać swoje cel

Skutecznie zaplanuj swój rozwój osobisty i zawodowy! Skorzystaj z planera zaprojektowanego specjalnie, aby pomóc Ci osiągać swoje cele

Masz wrażenie, że w twoim życiu panuje lekki chaos, a codzienności daleko do uporządkowania? Z pamięci umykają ci ważne daty i ciągle brakuje ci czasu na to, co naprawdę ważne? Zdarza się, że nie pamiętasz, jaki jest dzień tygodnia, bo kolejne chwile zdają się umykać jak piasek przesypujący się przez palce? A może coraz częściej nie wiesz, co właściwie chcesz robić, masz poczucie wypalenia i szukasz dla siebie nowej drogi? A może chcesz zmienić dotychczasowe nawyki, ale brakuje ci motywacji? Przechodziło przez to wiele osób – ale teraz pojawiło się narzędzie, dzięki któremu twoje życie wróci na uporządkowane tory i nabierze sensu, każdy dzień będzie odpowiednio zaplanowany, a ty lepiej zrozumiesz siebie samą!

Jeśli na co dzień natłok obowiązków i zadań do wykonania sprawia, że czujesz się coraz bardziej zmęczona i zapominasz o samej sobie, ale nie masz pomysłu, jak wybrnąć z tej sytuacji – nie martw się, mamy dla ciebie rozwiązanie! Stworzyliśmy planer, który pomoże ci poukładać twoją codzienność, a także poznać i zrozumieć samą siebie. To nie tylko organizer, bullet journal czy zeszyt ćwiczeń – to coś znacznie więcej!

Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego jest autorskim pomysłem Kasi Syrówki, doświadczonej akredytowanej mentorki zawodowej, która pomaga swoim klientom odkryć ich mocne strony i na nich konstruować ich karierę zawodową. Planer stworzony przez nią to niezwykłe narzędzie, w którym zawarła wiedzę i doświadczenia zdobyte przez dwanaście lat pracy – każda z 380 stron zaprojektowana jest tak, by być wsparciem i pomocą w podroży poznania samej siebie!

Planer ten nie jest zwykłym kalendarzem. Zawarto w nim mnóstwo inspirujących treści i sprawdzonych ćwiczeń rozwojowych, które pomogą ci lepiej zorganizować codzienność, praktycznie zaplanować wszelkie zadania, cele i marzenia. Bullet journal, dzięki któremu poukładasz sobie priorytety, a pomimo wielu obowiązków – nie zapomnisz o samej o czasie dla siebie – tak, to już możliwe!

Co zawiera planer rozwoju zawodowego i osobistego?

 • kalendarz na 365 dni – bez oznaczania dat. Możesz zacząć w którym tylko dniu pragniesz! (Zero presji!)
 • plan na rok 2020 i 2021 – dwie strony z oznaczonymi weekendami i dniami wolnymi od pracy (odpoczynek jest ważny!)
 • plan miesiąca – miejsce do zaznaczania ważnych wydarzeń, spotkań i okazji
 • podsumowanie miesiąca – w którym zapiszesz, co miłego dla samej siebie zrobiłaś w ciągu ostatnich 30 dni
 • lista rachunków – dzięki której łatwiej będzie ci systematycznie oszczędzać
 • mapa diety – dla tych, które chcą zadbać o zdrowie i wygląd zewnętrzny: umożliwi zapisywanie osiągnięć i celów
 • planner urodzin – dzięki któremu już nigdy nie przegapisz żadnego ważnego święta twoich bliskich

Co sprawi, że lepiej poznasz samą siebie i swoje marzenia?

Zrozumienie swoich potrzeb i jasno wyznaczone cele, do których możemy dążyć, to podstawa satysfakcji w życiu. Czasem jednak odkrycie ich jest trudne, a marzenia wydają się nam nierealistyczne i niemożliwe do wykonania. Planer został stworzony po to, by pomóc ci zbudować większą pewność siebie i samoświadomość. Sama zobaczysz, jak dzięki niemu bardziej zaczniesz wierzyć w siebie i doceniać wszystkie mniejsze i większe sukcesy, jakie osiągasz (a czasem nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy)! Ułatwią ci to:

 • ćwiczenia rozwojowe – autorski zestaw, który pomoże ci określić twoje wartości, potrzeby i cele, a później pokaże, jak dążyć do ich realizacji
 • miejsca, w których możesz zaznaczać i sprawdzać, jakie etapy w drodze do celu już zrealizowałaś
 • matryca postanowień – “przypominajka” o tym, nad czym postanowiłaś pracować i jak daleko udało ci się zajść
 • mapa podróży – która pomoże ci zrealizować choć jedną podróż w roku, by wędrówki nie pozostały tylko marzeniami
 • roczny plan zmiany nawyków – w którym możesz zapisywać każdy mały kroczek i zmianę, jaka zaszła w twojej codzienności
 • dziennik wdzięczności – miejsce, w którym zapiszesz, za co jesteś wdzięczna innym… i sobie. Pozytywne emocje to podstawa!
 • listy filmów (do obejrzenia) i książek (do przeczytania) – bo relaks jest bardzo ważny, a zdobywanie wiedzy to kolejny stopień w samorozwoju

 Co pomoże ci w rozwoju zawodowym?

Planer zawiera szereg ćwiczeń rozwojowych, pomagających określić, jaka praca będzie dla ciebie idealna – w jakiej będziesz mogła w pełni realizować samą siebie!

 • 5x WHY – ćwiczenie sprawdzające, czy cel, który sobie wybrałaś, jest rzeczywiście tym właściwym
 • Twoje TOP 5 – ćwiczenie odkrywające twoich pięć największych talentów oraz ułatwiające pamiętanie o nich w przyszłości oraz rozwijanie
 • Szukam Pacy Marzeń – pytania coachingowe, pomagające odkryć twoją prawdziwą drogę
 • Zabawy z dzieciństwa – ćwiczenie sprawdzające, co było twoją “pracą marzeń” w dzieciństwie

Podsumowując…

Kalendarz z 380 stronami do samodzielnej personalizacji, na wszelkie notatki, pomysły i aspiracje. Możesz zamienić go w bullet journal i kolorować, zapełniać naklejkami oraz wzorkami, które ułatwią ci zaplanowanie wszystkiego z humorem i wesołością. Zawiera w sumie aż dziewiętnaście ćwiczeń rozwojowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dodatkowo – w połączeniu z ćwiczeniami – dostaniesz nagranie wideo z instrukcją do każdego z nich. 

Chcesz udać się w podróż w poszukiwaniu samej siebie, a po drodze odkryć swoje marzenia i przeznaczoną ci drogę zawodową? Nie chcesz stać w miejscu, lecz się rozwijać i dążyć do zlikwidowania złych nawyków, a rozwinięcia tych dobrych? Jeśli tak, to ten planer zdecydowanie jest dla ciebie!

 1. Dlaczego rozwój osobisty ma decydujące znaczenie dla osiągnięcia sukcesu?

Koncept:  Jeśli chcesz być bogaty i szczęśliwy, naucz się pracować ciężej nad sobą niż nad swoją pracą. Ogromne znaczenie samodoskonalenia. To, kim się stajesz, jest o wiele ważniejsze niż to, co obecnie otrzymujesz. Ważnym pytaniem, które należy zadać w pracy, nie jest, co dostaję? Zamiast tego, powinieneś zapytać, Czym się staję? To, kim się stajesz, jest tak ściśle powiązane z tym, czym się stajesz, bezpośrednio wpływa na to, co dostajesz. Pomyśl o tym w ten sposób: Większość z tego, co masz dzisiaj, wynika z tego jakich kompetencji i umijetnosci nabrales przez lata

Dochody rzadko przewyższają znacznie poziom rozwój osobisty. Czasami dochód wymaga szczęśliwego skoku, ale jeśli nie nauczysz się radzić sobie z obowiązkami, które się z nim wiążą, to zazwyczaj skurczy się z powrotem do wysokości, z którą możesz sobie poradzić. Jeśli ktoś wręczy ci milion zlotych, lepiej się pospiesz i zostań milionerem.: “Gdybyś wziął wszystkie pieniądze na świecie i podzielił je równo między wszystkich, wkrótce wróciłyby z powrotem do tych samych kieszeni, które były wcześniej”. Jeśli nie zmienisz swoich reakcji na sytuacje i okoliczności, które składają się na twoje życie, nie będziesz elastyczny i wyrzucisz największy atut jako człowiek. Nikt z nas nie może całkowicie kontrolować zdarzeń zewnętrznych, ale zawsze możemy kontrolować i dostosowywać swoje reakcje. Nikt z nas nie może wiedzieć, jakie karty los rozegra, ale zawsze możemy kontrolować sposób, w jaki je rozegramy.

“Jak zmieni się moje życie?” Odpowiedź brzmi: Zmieni się kied ty Ty się zmienisz. 

 

 1. 3 Cele rozwojowe, nad którymi ludzie odnoszący sukces ciągle pracują

Koncept: Googlując “codzienne zwyczaje ludzi sukcesu” można znaleźć mnóstwo artykułów opisujące nawyki ludzi sukcesu,  Ale jeśli szukasz gwarantowanej drogi do sukcesu, nie ekscytuj się jeszcze. Jeśli przeczytasz wszystkie te artykuły, a nawet kilka z nich, szybko zdasz sobie sprawę, że ludzie sukcesu mają szeroki wachlarz codziennych nawyków.

Jak więc ktokolwiek z nas ma się dowiedzieć, które z codziennych nawyków mają decydujące znaczenie dla sukcesu, a które są osobistymi preferencjami?

 

Jeśli spojrzysz na różne listy nawyków, rutyn, zasad i priorytetów wśród przedsiębiorców odnoszących sukcesy, od Bena Franklina po Marka Cubana, znajdziesz te trzy uniwersalne czynniki sukcesu.

 

Spędzają czas na poznawaniu samych siebie.

poświęcają wiele z ich codziennej praktyki na poznanie siebie lepiej niż możesz sobie to nawet wyobrazić. Ludzie, którzy odnieśli sukces, są świadomi siebie na wielu poziomach.

Znają swoje wzorce energetyczne, więc wiedzą, ile snu jest optymalne. Wiedzą, że kiedy mają najlepszy odpoczynek, są w najlepszym stanie, kiedy się obudzą. Wiedzą, jakie paliwo potrzebne jest ich ciału i jaki rodzaj ćwiczeń jest potrzebny, aby czuć się tak, jak chcą. Wiedzą, jakich środowisk potrzebują, aby być kreatywnymi i produktywnymi, i znają różnicę między tymi dwoma stanami.

Znają również swoje priorytety i wiedzą, że wszystkie ich decyzje muszą zaczynać się od najwyższego poziomu ich wizji, misji lub celu. Udokumentowany plan dnia Benjamina Franklina zaczyna się każdego dnia od pytania: “Co dobrego mam zrobić w tym dniu?”. Steve Jobs powiedział w swoim przemówieniu inauguracyjnym w Stanford w 2005 roku, że spędził 33 lata zadając codziennie rano to samo pytanie: “Gdyby dzisiaj był ostatni dzień mojego życia, czy chciałbym zrobić to, co mam zamiar dzisiaj zrobić?”.

Ludzie odnoszący sukcesy są zawsze nastawieni na jeden z najbardziej krytycznych czynników sukcesu w swoim biznesie – na siebie. Jeżeli potrzebujesz w tym obszarze wsparcia – planer rozwoju osobistego jest idealnym pierwszym krokiem. 

 

Spędzają czas na doskonaleniu się.

Ludzie sukcesu wiedzą, że aby zwiększyć swoją wartość netto, muszą zwiększyć swoją wartość osobistą. Opanowali oni osobistą analizę SWOT i konsekwentnie inwestują w siebie.

Nie jest tajemnicą, że ludzie, którzy odnieśli sukces, czytają. Czytają książki z opowiadaniami, czytają jak do książek, czytają wiadomości, czytają artykuły branżowe. Czytają, aby poprawić swoją wiedzę, nastawienie, a nawet nastrój.

 

Ale robią więcej niż tylko czytają. Ludzie, którzy odnieśli sukces uczą się. Badają trendy w swojej branży i poza nią, badają rzeczy, które ich interesują, a przede wszystkim badają ludzi.

 

Dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem

 

Wiele osób, które odniosły sukces, jest hojnych ze swoimi pieniędzmi i czasem. Osobiście wierzę, że ta cecha buduje zarówno sukces finansowy, jak i satysfakcję osobistą.

 

Ludzie odnoszący sukcesy mają osobistą filozofię, która przenika wszystko, co mówią i robią. Piszą, mówią, są mentorem, udzielają wywiadów i we wszystkich tych okolicznościach pojawiają się w pełni i całkowicie, dzieląc się nie tylko swoim przesłaniem, ale i samą istotą siebie.

 

Twoje codzienne nawyki muszą wspierać Twoje życie i Twój sukces, nie staraj się żyć według czyjegoś planu. Po prostu upewnij się, że poświęcasz dużo czasu na prawdziwe poznanie siebie, doskonalenie siebie i dzielenie się sobą.  Ponieważ jesteś najważniejszym czynnikiem swojego sukcesu i jedynym, który możesz kontrolować.

Temat główny: Planer Rozwoju Zawodowego

Przeznaczenie: blog/newsletter/artykuł gościnny

Jak wziąć życie za rogi i przestać odkładać własny rozwój zawodowy?

Prokrastynacja, zapominanie o ważnych datach, rezygnowanie – z powodu braku czasu – z czynności, które powinniśmy wykonać… Każdemu z nas czasem zdarzają się takie sytuacje. Nie zawsze udaje się wykonać swój plan w 100%. Jednak, jeśli chcesz realizować swoje marzenia, musisz wykazać się determinacją. Pamiętaj, że osiągnięcie wyznaczonych celów bezpośrednio przekłada się na twój sukces. Jak zatem przestać odkładać wszystko na później i wykorzystać swoją szansę na rozwój zawodowy i osobisty?

 

Oczywiście, nie można oczekiwać, że zawsze wykonamy swój plan w 100%. Aby spełnić swoje marzenia, powinniśmy jednak zrobić wszystko, aby było to możliwe. W tym celu możemy wykorzystać praktyczne narzędzia. Jednym z nich jest planer, który został wykonany, aby przyśpieszyć nasz rozwój zawodowy.

 

Życie bez planów… To się nie uda!

Przyjemnie byłoby żyć w rzeczywistości, w której nie musisz niczego planować. Zadania zlecane ad hoc, brak terminów, deadlinów, presji… Obawiam się jednak, że działanie bez jakiegokolwiek planu – chociaż początkowo może wydać się kuszące – z biegiem czasu stałoby się zawodową i osobistą gehenną. Skoro nie obowiązują żadne terminy realizacji zadań, równie dobrze przełożony może zlecić ci jego realizację na już. Bez względu na to czy akurat dysponujesz wolnym czasem czy nie. Prawda, że brzmi nieciekawie?

 

Brak jakichkolwiek planów – czy to zawodowych czy osobistych – przełożyłoby się tak naprawdę na utratę sensu naszego życia i tego, co robimy. Bo w jakim celu realizujesz jedno czy drugie zadanie, po co się dokształcasz i zdobywasz nowe kompetencje, skoro i tak nie wiesz, dokąd zmierzasz i co chcesz osiągnąć? Nie mając planu na swoje życie, nie masz motywacji do tego, aby cokolwiek w nim zmienić. Nawet wtedy, gdy codzienna rzeczywistość uwiera cię niczym kamień w bucie…

 

Mieć cele to podstawa

Co zatem warto zrobić, aby skutecznie się rozwijać? Przede wszystkim wyznaczyć sobie konkretne cele. Mniejsze i większe, jasno określone i oszacowane w czasie staną się twoją mapą do rozwijania poszczególnych kompetencji, umiejętności, predyspozycji. Z każdym, nawet najmniejszym krokiem, będziesz zbliżał się do celu głównego – osiągnięcia satysfakcji zawodowej i osobistej. Jeśli nadal masz wątpliwości, dlaczego cele są podstawą do osiągnięcia czegokolwiek, zachęcam cię do lektury artykułu Praca, która ma cel, w którym znajdziesz konkretne dowody na słuszność tworzenia priorytetów i planowania życia zawodowego.

 

Jak okiełznać niezorganizowanie?

Myślę, że skoro dotarłeś do tej części tekstu, to jesteś już wystarczająca świadomy, że tylko konkretny plan pozwoli ci osiągnąć własne spełnienie. Teraz najwyższa pora wykorzystać twoją determinację w praktyce. Chcę ci w tym pomóc, dlatego przez ostatnich kilka miesięcy pracowałam ciężko nad narzędziem, dzięki któremu nie tylko zaplanujesz swój rozwój osobisty i zawodowy, ale – co najważniejsze – w końcu go osiągniesz. Zaprojektowany przeze mnie Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego to kalendarz i bullet journal w jednym, który powstał na bazie mojego ponad 25-letniego doświadczenia mentorskiego oraz wieloletniej współpracy z klientami poszukującymi własnej ścieżki zawodowej. Produkt jest skierowany zarówno do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na drodze do samorealizacji i dopiero zaczynają samodoskonalenie zawodowe, jak też do tych, które już od wielu lat „szukają siebie” oraz sposobów na bardziej efektywne zarządzanie swoim czasem, a tym samym życiem. Zadaniem planera 2021 – jak wskazuje sama nazwa – jest pomoc w zorganizowaniu własnego czasu oraz poprawa produktywności. Planowanie pozwoli je w pełni zoptymalizować, co przełoży się nie tylko na poprawę twojej efektywności w życiu zawodowym i prywatnym, ale umożliwi również utrzymać odpowiedni balans między tymi dwiema sferami (work-life balance).

 

Planer przesycony rozwojem

Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego, który ci proponuję, to coś więcej niż zwykły kalendarz czy notatnik. Oprócz tradycyjnego kalendarium znajdziesz w nim również wiele praktycznych ćwiczeń rozwojowych, dzięki którym będziesz mógł nie tylko odkryć swoje mocne strony, ale również nauczysz się za nimi podążać i wykorzystywać własny potencjał. W konsekwencji będziesz w stanie odkryć swoją drogę zawodową lub wprowadzić zmiany w obecnym planu działania.

 

Planer 2021 dodatkowo pomoże ci zorganizować twoje życie prywatne. Rubryka dotycząca kontroli własnych wydatków i oszczędności, „mapa diety”, dzięki której możesz monitorować swoje postępy w treningu czy miejsce na notowanie istotnych dat (urodzin bliskich osób), tytułów filmów i książek, które są warte uwagi oraz motywacyjnych cytatów sprawia, że twoje życie i jego rozwój – zarówno w sferze zawodowej, jak też osobistej – będzie zaplanowane w 100%. A przecież sięgając po ten tekst, takiego rozwiązania poszukiwałeś, prawda? 😊

Zatem nie czekaj i już dziś zacznij wyznaczać cele oraz wykonywać opracowane przeze mnie ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz ten najważniejszy cel: odnajdziesz swoją ścieżkę zawodową zgodną z twoimi wartościami i predyspozycjami. Sam planer 2021 znajdziesz tutaj.

 

 

Czy lubisz „poukładane” życie? Tak jak ja jesteś zwolennikiem planów, list i notatek? Na ile udaje Ci się te wszystkie plany poukładać w jedną całość? Jeśli masz dość sterty notatek piętrzących się na luźnych kartkach, nigdy niezrealizowanych list „to do”, pisemnych przyrzeczeń, których realizacja skończyła się na ich zapisaniu oraz poszukiwania pracy marzeń na oślep – mam dla Ciebie coś, co zmieni T woje życie! „Planer Twojego rozwoju” to 360 stron, na których możesz zaplanować rozwój swojej kariery zawodowej, swoje życie prywatne i całą otaczającą Cię rzeczywistość. Czym różni się mój planer różni się od innych? „Planet Twojego rozwoju” ma realną moc twórczą! Oprócz miejsca na osobiste notatki – zarówno te zawodowe, jak i prywatne (w moim planerze jest nawet miejsce na listę zakupów i harmonogram obowiązków domowych) – znajdziesz w nim ćwiczenia rozwojowe ukierunkowane na rozwój zawodowy i znalezienie swojej ścieżki kariery. Całość dopełniają moje autorskie dodatki, które wypracowałam w ciągu 20-letniego doświadczenia w biznesie. Chcę się nimi z Tobą podzielić, aby ułatwić Ci zaplanowanie zawodowego sukcesu. Robiąc z moim planerem małe kroki, dojdziesz do naprawdę wielkich rzeczy – własnego spełnienia. Sprawdź sam!

Drogi Poszukiwaczu własnej ścieżki zawodowej i rozwojowej,

jest mi niezmiernie miło przekazać w Twoje ręce moje bulletowe Dziecko, które powstało na bazie moich ponad 20-letnich doświadczeń zawodowych i osobistych.

Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego – #PRoZ – to coś więcej niż zwykły kalendarz.

#PRoZ to praktyczne narzędzie do odkrycia własnego miejsca w życiu i pracy zawodowej.

Każde z zawartych w nim ćwiczeń odkryje przed Tobą zupełnie nową cząstkę samej Ciebie.

Ogromnie się cieszę, że zdecydowałaś się przetestować jego moc sprawczą.

Każda Twoja opinia na jego temat będzie dla mnie cenna.

Miło mi również, że podzielisz się swoimi wrażeniami ze swoimi obserwatorami na Twoich kanałach elektronicznych.

Życzę udanej wyprawy w głąb siebie i odkrycia nieznanych dotąd zasobów i talentów.