Skip to content

Moja działalność pro-bono

Pomaganie wzbogaca, dlatego aktywnie pomagam od wielu lat

Prywatnie aktywnie wspieram osoby poszukujące swojej ścieżki rozwoju zawodowego w oparciu o talenty, dzięki czemu rośnie i człowiek i biznes.
Inspiruję w wyborze przemyślanej drogi zawodowej. Wspieram ludzi w odkrywaniu ich potencjału, pomagam podnieść poczucie wartości i wspieram w zwiększaniu efektywności i realizacji celów zawodowych!

Autorski projekt wsparcia

#1000dla40+ 

Jest to program, który stworzyłam z myślą o wsparciu dla osob powyzej 40go roku życia, w ponownym wejściu na rynek pracy. Nazwałam ten program #1000dla40+, czyli chciałabym pomóc 1000 osób powyżej 40 roku życia, które potrzebują wsparcia w profesjonalnym przygotowaniu się do aktywnego poszukiwania pracy.

W ramach wiedzy, która dostaną, będzie m.in:

  1. napisanie CV
  2. zrobienie profilu na Linkedin
  3. przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej
Fundacja Liderek Biznesu

Opiekun Merytoryczny

Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu to kompleksowy projekt, wspierający – zarówno kobiety jak i mężczyzn – w świadomym kształtowaniu
kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości oraz w ciągłym zdobywaniu i doskonaleniu kompetencji przywódczych.

Od 2014 największy w Polsce cross-biznesowy Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu, zgromadził ponad 1500 uczestników z blisko 400 różnych branż z całej Polski. Grono dotychczasowych, ponad 600, Mentorów Fundacji to prezesi, dyrektorzy i menedżerowie znanych polskich i międzynarodowych korporacji, certyfikowani mentorzy Szkoły Mentorów Biznesu, Mentorzy z akredytacją EMCC European Mentoring and Coaching Council, Coachowie z akredytacją International Coach Federation, trenerzy biznesu z wieloletnim doświadczeniem.

Niepubliczne Liceum Ogolnokształconce COGITO

Program mentoringowy

Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu to kompleksowy projekt, wspierający – zarówno kobiety jak i mężczyzn – w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości oraz w ciągłym zdobywaniu i doskonaleniu kompetencji przywódczych.

Więcej o szkole i o tym czemu wspieram ten projekt?

Fundamentem naszej filozofii jest podejście holistyczne, w którym dobrostan ucznia oraz jego osiągnięcia akademickie są postrzegane jako jednakowo ważne czynniki umożliwiające pełny rozwój ucznia oraz osiągnięcie sukcesu i satysfakcji na dalszej drodze życiowej.

Celami szkoły holistycznej są:

Praca z uczniami opiera się na 3 filarach psychologii pozytywnej:

SWPS, PW, SGH

Wykłady na uczelniach wyższych

Co robię? 

Prowadzę wykłady dla studentów o tematyce biznesowej i aktywizacji zawodowej na kilku polskich uczelniach m.in. Uniwersytecie SWPS i Politechnice Warszawskiej w ramach Akademii Rozwoju Studentów czy SGH w ramach PMDays.

Więcej o tym czemu wspieram te działania?

Authoritatively envisioneer innovative paradigms after enterprise e-commerce. Continually pontificate compelling results for adaptive portals.

Dynamically productize client-centered benefits with 2.0 methods of empowerment. Synergistically innovate 

 

EMCC- Solidarity Coaching/Mentoring

Wsparcie mentoringowe EMCC

Zgłosiłam się do tego projektu, bo jak każdy z naszych członków, chcę wesprzeć naszą społeczność. W ramach EMCC, będę prowadzić procesy mentoringowe dla wybranych osób.

Więcej o programie i o tym czemu wspieram ten projekt?

Program ten powstał w ramach naszej Globalnej Odpowiedzialności Społecznej EMCC. Oferuje usługi pro bono osobom, które normalnie nie miałyby dostępu do coachingu, mentoringu i/lub superwizji. To okazja do nauki i rozwoju, a także szansa dla członków EMCC, aby odwdzięczyć się swoim społecznościom.

Napisz do mnie 

Katarzyna Izabela Syrówka 

office @ syrowka.com 

Znajdziesz mnie tutaj