#54 Seria “Programy mentoringowe, które warto śledzić” – sezon 1 – wywiad – Monika Sławińska-Sławecka

Zapraszam Cię do odsłuchania pierwszego odcinka mojego nowego cyklu podcastów. W ramach serii Programy mentoringowe, które warto śledzić przeprowadzam rozmowy z osobami prowadzącymi programy mentoringowe bądź będące absolwentami mojego kursu akredytacyjnego dla managerów programów mentoringowych.

Celem cyklu jest przybliżenie Tobie – poprzez prezentację doświadczeń specjalistów z branży – zagadnień mentoringu, aby zachęcić Cię do tej najlepszej i najbardziej efektywnej formy rozwoju.

Gościnią pierwszego odcinka jest Monika Sławińska-Sławecka – z wykształcenia psycholog kliniczny i specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Ponadto jest certyfikowaną Masterką Race Motivation Profile oraz Extended DISC. Posiada bogate doświadczenie w wielu obszarach HR, m.in. rekrutację, employeer brandingiem, DEIB. Jej pasją jest rozwój – zarówno ten indywidualny, jak też zespołowy. Aktualnie pracuje jako Manager Journey & Experience People&Culture Digitalization Project w Philip Morris International. Dlatego jeśli chcesz się dowiedzieć:

🔴 dlaczego Monika zawsze w centrum uwagi stawia człowieka, dbając jednocześnie o jego niezależność i granice;

🔵 dlaczego jej firma zdecydowała się na program mentoringowy jako formę rozwoju swoich pracowników;

🟣 jaką rolę odgrywa mentoring w burzeniu zespołowych silosów;

🟢 jaką drogę musi przebyć sam mentor, aby mógł prowadzić efektywne programy rozwojowe w swoich organizacjach koniecznie musisz posłuchać naszej rozmowy.

Nigdzie indziej nie znajdziesz tak praktycznych case`ów z zakresu mentoringu. Jestem też przekonana, że historia Moniki skłoni Cię do wgłębienia się w temat mentoringu jako procesu rozwojowego.

Zapraszam serdecznie!

Posłuchaj w aplikacji: