Dziękuję za zapis na listę e-mail!

Jesteś w połowie drogi! Potwierdź swój adres e-mail!
50%

Cześć! Ja nazywam się Kasia Syrówka i jeśli zdecydujesz się przekazać mi swój e-mail to będę administratorem Twoich danych.

Co to oznacza?  Będę wysyłała Ci wiadomości e-mail zawierające informacje handlowe o nowych wpisach na blogu, nowych produktach czy usługach związanych z serwisem syrówka.com Wiadomości będą wysyłane w celu marketingu bezpośredniego do realizacji, którego będę wykorzystywać Twój adres e-mail. 

Potwierdź proszę swój adres e-mail

Pamiętaj, że aby rzeczywiście zacząć otrzymywać wiadomości ode mnie musisz kliknąć przycisk w wiadomości potwierdzającej, która lada chwila pojawi się w Twojej skrzynce e-mail. Także nie zwlekaj i zrób to od razu!  Mail przyjdzie z adresu: newsletter@syrowka.com

ps. Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery “spam” i “oferty”.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu Katarzyna Izabela Syrówka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Katarzyna Syrówka, ulica Geodezyjna 84a/5, 03 – 290 Warszawa, NIP: 5221879217, REGON: 015653874.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Z administratorem możesz się skontaktować, pisząc na adres e-mail: daneosobowe@syrowka.com

Administrator przetwarzana Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci własnych informacji handlowych oraz treści promujących produkty i działalność administratora – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia 2016/679 – a więc Twojej zgody. Dodatkowo, Twoje dane osobowe będą przetwarzane do celów statystycznych i analitycznych.
Podmiotami, którym administrator ujawni Twoje dane osobowe będzie dostawca systemu mailingowego. Administrator przetwarza Twoje dane zgodnie z RODO i zawarł z dostawcą usługi newsletter umowę powierzenia danych osobowych. 

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania zgody. W chwili, gdy cofniesz zgodę, Twoje dane zostaną usunięte. 

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pamiętaj tylko, że bez podania swoich danych osobowych na przykład adresu e-mail nie osiągniesz swojego celu, czyli nie będziesz w stanie zapisać się na newsletter i otrzymywać informacji w nim zawartych.
W związku z tym, że przetwarzam Twoje dane przysługuje Ci prawo do żądania od administratora sprostowania, usunięcia, ograniczenia danych osobowych. Masz także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych realizowanego do chwili jej cofnięcia. Warunki realizacji Twoich praw zostały szczegółowo opisane w Polityce Prywatności osadzonej na mojej stronie – zapoznaj się proszę z tym dokumentem. 

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy tylko uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy prawa.