Zapisz się na darmowy Newsletter dla HR

Dołącz do grona 305 liderów HR, którzy wykorzystują najnowszą wiedzę do przyciągania i zatrudniania największych talentów.

Dzięki zapisaniu się na Newsletter dla HR:

Czego możesz się spodziewać?

... aktualna wiedza.

Będę dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem z budowania programów talentowych w organizacjach. Przedstawię case studies, może zainspirują Cię do stworzenia takiego programu w Twojej firmie.

...zmiany na rynku pracy.

Rynek pracy to ciągłe zmiany i nowości. Będziesz otrzymywać zestaw najciekawszych i najnowszych wiadomości z rynku pracy. Od technologii, po kompetencje przyszłości.

...profile ekspertów.

Prowadzę program #1000dla40+, gdzie przygotowuję osoby powyżej 40r życia do ponownego wejścia na rynek pracy. Są to bardzo doświadczone osoby, szukające stałej pracy lub chętne do wzięcia udziału w konkretnych projektach, na kontakt.

...praktyczne webinary.

Potrzebujesz wzbogacić swoich pracowników dodatkowa wiedzą? Zapraszam na moje bezpłatne webinary. Oferuje w ramach 1h-1,5h dużą dawkę wiedzy merytorycznej. Warto wiedzieć, kiedy odbędzie się kolejny.

Zapisz się już dziś i otrzymaj wyjątkowy zestaw raportów!

W podziękowaniu za zapis do newslettera HR, chcę Ci podarować moje dwa ostatnie RAPORTY.

Kliknij w oba poniższe linki i pobierz raporty:
  • Raport: “Future 2030. Zawody i kompetencje przyszłości.” 11.2019r.
  • Raport: “Gdzie i jak szukać pracy?” , 04.2020r.

Dzięki nim zdobędziesz informacje o kluczowych zmianach, które właśnie zachodzą na naszych oczach w obszarze pożądanych kompetencji i efektywnych sposobów na poszukiwanie pracy.

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!