Zapisz się na darmowy Newsletter dla HR

Dołącz do grona 308 liderów HR, którzy wykorzystują najnowszą wiedzę do przyciągania i zatrudniania największych talentów.

Dzięki zapisaniu się na Newsletter dla HR:

Administratorem danych jest Katarzyna Izabela Syrówka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Katarzyna Syrówka. Wysyłając do mnie wiadomość przekazujesz mi swój adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości.  Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne, by nawiązać ze mną kontakt. Dane są w tym przypadku przetwarzane w celu kontaktu z Tobą. Więcej informacji przeczytasz tutaj

Czego możesz się spodziewać?

... aktualna wiedza.

Będę dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem z budowania programów talentowych w organizacjach. Przedstawię case studies, może zainspirują Cię do stworzenia takiego programu w Twojej firmie.

...zmiany na rynku pracy.

Rynek pracy to ciągłe zmiany i nowości. Będziesz otrzymywać zestaw najciekawszych i najnowszych wiadomości z rynku pracy. Od technologii, po kompetencje przyszłości.

...praktyczne webinary.

Potrzebujesz wzbogacić swoich pracowników dodatkowa wiedzą? Zapraszam na moje bezpłatne webinary. Oferuje w ramach 1h-1,5h dużą dawkę wiedzy merytorycznej. Warto wiedzieć, kiedy odbędzie się kolejny.

Zapisz się już dziś i otrzymaj wyjątkowy raport!

W podziękowaniu za zapis do newslettera HR, chcę Ci podarować mój najnowszy RAPORT FUTURE.

Kliknij w poniższy link i pobierz raport:

Raport Future. Rynek pracy i kompetencje przyszłości.” 

Zdobędziesz informacje o kluczowych zmianach, które właśnie zachodzą na naszych oczach w obszarze pożądanych kompetencji i efektywnych sposobów na poszukiwanie pracy.

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!