III edycja

Raport FUTURE 2021/2022

Rynek pracy i kompetencje przyszłości

Raport Future 2021/2022 – 70-stronicowy e-book, w którym znajdziesz refleksje poparte wnioskami z badań nt. zmian na szeroko rozumianym rynku pracy.

  1. nowe wymagania pracodawców i rynku,
  2. trendy zawodowej na najbliższe lata,
  3. wskazówki dotyczące wyboru właściwej, przyszłościowej ścieżki zawodowej

to tylko niektóre informacje, jakie znajdziesz na stronach raportu. Całość uzupełniona czytelnymi wykresami i opiniami ekspertów z zakresu futurologii i strategii biznesu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na listę oczekujących. Dzięki temu otrzymasz raport Future 2021/2022 jako jeden z pierwszych w dniu jego publikacji, a ten pojawi się już 20 października 2021 r.

Zapisz się na pobranie raportu

Jak w obliczu pandemii i kryzysu gospodarczego 2021 zmienił się rynek pracy? Jak się na nim wyróżnić i zostać zauważonym? Czy zostanie przywrócona stara równowaga na rynku pracy, gdzie całkowitą władzę mieli pracodawcy?

Być może pomyślisz, że pisałam już o tym w zeszłorocznej edycji Future. Co mogło się zmienić w ciągu 12 miesięcy? Zdziwisz się, ale bardzo dużo! Rok temu wskazałam przesłanki zachodzących zmian. Dziś jednak mogę już mówić o zupełnie nowych trendach, które na stałe wpisują się w zawodową rzeczywistość.

Wbrew pozorom nie dotyczą one jedynie zmian struktur zatrudnienia, transformacji organizacyjnych czy wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ale także – co moim zdaniem jest najważniejsze – zmian naszej zawodowej mentalności. Pandemiczne doświadczenia ostatniego roku sprawiły, że staliśmy się bardziej świadomi swojej zawodowej pozycji, swoich kompetencji i zasobów oraz możliwości rozwoju.

O tym i wielu innych ważnych aspektach dowiesz się z najnowszego raportu Future 2021/2022. Znajdziesz tu też wywiady z ekspertkami w dziedzinie futurologii i strategii biznesu, które podzielą się swoimi praktycznymi wskazówkami dotyczącymi działania na rynku pracy.

Czego dowiesz się z raportu?

Wywiady z ekspertkami w dziedzinie 

futurologii i strategii biznesu:

prof. Katarzyna Śledziewska

Dyrektor Zarządzająca DELab UW

Jowita Michalska

założycielka i ambasadorka Digital University

Aleksandra Trapp

Head of Culture and Trends w infuture.instutute

Joanna Pruszyńska-Witkowska

wiceprezes i współzałożycielka Future Collars

Data premiery raportu:

Nie czekaj! Zapisz się już dziś na listę oczekujących! Na pewno nie przegapisz premiery wydania Raportu, która odbędzie się 20 października 2021r.

Raport pomoże Ci podejmować dobre decyzje o rozwoju konkretnych kompetencji, które zaprocentują w przyszłości. Przygotuj się na przyszłość zawodową i zainwestuj w siebie.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Patroni medialni:

 
Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu Katarzyna Izabela Syrówka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Katarzyna Syrówka, ulica Geodezyjna 84a/5, 03 – 290 Warszawa, NIP: 5221879217, REGON: 015653874.
Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Z administratorem możesz się skontaktować, pisząc na adres e-mail: daneosobowe@syrowka.com
Administrator przetwarzana Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci własnych informacji handlowych oraz treści promujących produkty i działalność administratora – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia 2016/679 – a więc Twojej zgody. Dodatkowo, Twoje dane osobowe będą przetwarzane do celów statystycznych i analitycznych.
Podmiotami, którym administrator ujawni Twoje dane osobowe będzie dostawca systemu mailingowego. Administrator przetwarza Twoje dane zgodnie z RODO i zawarł z dostawcą usługi newsletter umowę powierzenia danych osobowych. 
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania zgody. W chwili, gdy cofniesz zgodę, Twoje dane zostaną usunięte. 
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pamiętaj tylko, że bez podania swoich danych osobowych na przykład adresu e-mail nie osiągniesz swojego celu, czyli nie będziesz w stanie zapisać się na newsletter i otrzymywać informacji w nim zawartych.
W związku z tym, że przetwarzam Twoje dane przysługuje Ci prawo do żądania od administratora sprostowania, usunięcia, ograniczenia danych osobowych. Masz także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych realizowanego do chwili jej cofnięcia. Warunki realizacji Twoich praw zostały szczegółowo opisane w Polityce Prywatności osadzonej na mojej stronie – zapoznaj się proszę z tym dokumentem. 
Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy tylko uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy prawa.