Rynek pracy i kompetencje przyszłości

Raport FUTURE 2020

40 stron wniosków z badań, jakie są trendy zawodów, kompetencji, które pomogą Ci w przyszłości znaleźć pracę dopasowaną do Ciebie i do rynku pracy. 

Raport Future 2020, stworzony został w formie e-booka.

Zawiera ponad 40 stron wniosków z badań, refleksji na temat zmian jakie zachodzą na naszych oczach w sferze rozwoju zawodowego.

A wszystko to w przepięknej grafice.

Zapraszam do pobrania jedynego na rynku raportu w formie e-booka, omawiającego tak szeroko:

  • przyszłość rynku pracy
  • kompetencje przyszłości
  • trendy w pracy zawodowej
  • sytuację na rynku w i po COVID-19

Pobierz raport

Jak w obliczu pandemii i kryzysu gospodarczego 2020 zmienił się rynek pracy? Jak się na nim wyróżnić i zostać zauważonym? Czy zostanie przywrócona stara równowaga na rynku pracy, gdzie całkowitą władzę mieli pracodawcy?

O tym i wielu innych ważnych aspektach dowiesz się z najnowszego raportu Future 2020. To ponad 40 stron kompleksowej analizy uwzględniającej badania, publikacje badaczy i wywiady z ekspertami rynku pracy. Znajdziesz tu też wywiady z Katarzyną Śledziewską z DeLAB oraz Magdaleną Felczak z HomeJob, które podzielą się swoimi praktycznymi wskazówkami dotyczącymi działania na rynku pracy.

Nie czekaj! Zamów swój egzemplarz raportu, który pomoże Ci podejmować dobre decyzje o rozwoju konkretnych kompetencji, które zaprocentują w przyszłości. Przygotuj się na przyszłość zawodową i zainwestuj w siebie.

 

Dodatkowo dowiesz się: