Twój Przyjaciel w rozwoju
zawodowym i osobistym

Planer, który pomoże Ci w ułożeniu Twojej codzienności oraz w poznaniu i zrozumieniu samej siebie!
Będzie organizerem, zeszytem ćwiczeń, bullet journalem i czymś więcej…

Planer Rozwoju Zawodowego i Osobistego to autorski pomysł w kreowaniu swojej drogi zawodowej oraz odkrywaniu siebie. Na 360 stronach kalendarza połączonego z ćwiczeniami rozwojowymi zawarłam 12 lat swoich doświadczeń pracy mentora rozwoju zawodowego, Dzielę się nimi z Tobą z nadzieją, że będzie to dla Ciebie wartościowe wsparcie i ciekawa podróż w kierunku określenia jaką drogą chcesz podążać!

Planer zawiera wiele inspirujących materiałów i sprawdzonych ćwiczeń rozwojowych, które pozytywnie wpłyną na lepszą organizację Twojej codzienności, abyś mogła skupić się na realizacji swoich zadań, potrzeb, celów oraz marzeń. Właśnie dzięki tym ćwiczeniom to już nie jest zwykły planer jak wiele innych, ale także fajne wsparcie w poznawaniu siebie i dążeniu do spełnienia!

Planer Rozwoju Zawodowego i osobistego
jest dla Ciebie, jeśli:

Pomogę Ci się zorganizować

Czujesz, że Twoje życie nie ma żadnej struktury i panuje w nim lekki chaos?
Masz wrażenie, że ciągle nie starcza Ci czasu na to, co naprawdę jest dla Ciebie ważne? Zapominasz, jaki jest dzień tygodnia i masz poczucie, że szybko zapominasz o wielu ważnych momentach? Nie Ty jedna!

Dlatego chętnie Ci pomogę w poukładaniu priorytetów i zadań, pamiętając przy tym, abyś zadbała w tym wszystkim także o czas dla siebie!

Ze mną będziesz mieć możliwość poznania lepiej siebie

Odkrywanie, a tym bardziej zrozumienie siebie, swoich potrzeb i marzeń jest drogą, którą każdy z nas podąża całe życie. I właśnie w tej wędrówce chcę być Twoim wsparciem, abyś w pędzie dnia codziennego pamiętała o sobie, swoich małych sukcesach, marzeniach, celach, nawykach, zatrzymując się na chwilę i doceniając to co się dzieje w Twoim życiu, budując przy tym coraz większą świadomość siebie!

Razem dowiemy się co może być Twoją pracą marzeń

Praca Marzeń to taka, w której możesz wykorzystać swój prawdziwy potencjał i swoje mocne strony. To praca zgodna z Twoimi wartościami, dbająca o Twój dobrostan, dająca Ci przyjemność i spełnienie zawodowe. Jest to miejsce, gdzie czujesz się bezpiecznie, w którym otaczają Cię ludzie mający podobne wartości i ten sam cel. Taka praca nie jest przymusem, wręcz przeciwnie – chętnie wykonujesz swoje zadania, czujesz, że się rozwijasz i masz szansę umacniać swoje talenty.

Ćwiczenia rozwojowe, które dla Ciebie przygotowałam, są oparte na moim doświadczeniu w pracy mentora kariery zawodowej. Korzystam z nich na co dzień, pomagając innym określić, co jest ich pracą marzeń.

Dodatkowo możesz :

Dane techniczne:

Poznajmy się od strony wizualnej

Odtwórz wideo

Dołącz do grona spełnionych
podróżniczek życiowych

Marcelina J.
Marcelina J.studentka
Czytaj więcej
Fajny, użyteczny planer. Mam już zapełnione kilka stron swoich postanowień i zadań. Dobry pomysł z instrukcją wideo, przydaje się przy ćwiczeniach 🙂 I w ogóle fajnie, że zawiera tyle ćwiczeń.
Oktawia Kojder
Oktawia Kojdertechnik farmacji
Czytaj więcej
Ten planer jest super! I jeszcze ma okładkę w jednym z moich ulubionych kolorów - zielonym 😊 Miałam już kilka planerów wcześniej, ale ten pod kątem zawartości jest chyba najbardziej obszerny i różnorodny. Niektóre z ćwiczeń zmuszają do zastanowienia się co takiego dobrego robię dla siebie na co dzień, co też jest ogromnym plusem.
Jowita S.
Jowita S.prowadzi firmę projektującą wnętrza
Czytaj więcej
Cieszę się, że trafiłam na Kasię w czeluściach Internetu. Wynoszę sporo wiedzy z webinarów, które prowadzi, czerpiąc też garściami jej energię, którą wręcz zaraża innych, zrobiłam test Gallupa, a teraz czas na planer! Mam nadzieję, że okaże się super wsparciem do dalszej pracy nad sobą i swoją codziennością.

Kup planer i rozwijaj się razem z nim!

Najtrudniej odpowiedzieć sobie na pytania „Kim jestem?”, „Czego chcę?” i zrealizować to. Ten planer Ci w tym pomoże!

  • W gratisie do ćwiczeń otrzymasz też nagrania video z instrukcjami wykonania każdego z nich.
  • Masz możliwość poznania swoich wartości i umacniania swoich najważniejszych talentów.
  • Do Ciebie należy decyzja czy prowadzisz planer w formie kalendarza czy bullet journala.
  • Możesz w nim zapisywać nie tylko zadania, priorytety, czy cele, ale także budować nowe nawyki i dążyć do realizacji marzeń!
  • Jeśli ważna jest dla Ciebie ekologia to tym bardziej ten planer jest dla Ciebie! Okładka i papier pochodzą z recyklingu i są wysokiej jakości (okładka 270g, papier 100g).

Podaruj planer Bliskiej Ci Osobie!
Możesz także zamówić planer jako prezent, a ja zadbam o to, aby obdarowana osoba była zachwycona. Planer zostanie owinięty w pergaminowy eko-papier oraz zostanie dołączona do niego kartka z dedykacją „Dla wyjątkowej osoby”.

 138*

*Kwota brutto.

“ZAPAKUJ NA PREZENT” obejmuje : - Planer owinięty eko-papierem pergaminowym - Kartka z dedykacją: „Dla wyjątkowej osoby!” Będę osobiście siedzieć jak świstak i zawijać w „sreberka”☺

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli jesteś nastawiona na zwiększanie swojej samoświadomości, szeroko pojęty rozwój zawodowy i prywatny to ten planer jest dla Ciebie 😊 Tym bardziej, że poza standardowym miejscem na notatki, listy zadań, podsumowania posiada także 19 cennych ćwiczeń rozwojowych, których nie znajdziesz w innych planerach!

Przede wszystkim ćwiczenia rozwojowe, których nie znajdziesz w innych planerach, a które są ciekawym, wspierającym elementem w poznawaniu siebie i umacnianiu swoich potrzeb, marzeń, wartości! Dzięki tym ćwiczeniom to już nie jest zwykły planer, jak jeden z wielu, tylko coś więcej!

Planer produkowany jest w Polsce, w niedużej polskiej drukarni. Dzięki temu mam pełną kontrolę nad jego jakością, jednocześnie wspierając polski biznes.

Przy produkcji tego planera skupiłam się mocno na jego jakości i użyteczności. Dlatego też został wydrukowany na 100% recyclingowym papierze o kremowym odcieniu i gramaturze 100g/m2, dzięki czemu można w nim pisać także kolorowymi flamastrami, bez obawy, że papier okaże się za cienki. Okładka również wydrukowana jest na recyclingowym papierze o gramaturze 270gr.

Na ten moment planer jest dostępny tylko w sprzedaży online, powiadomię Cię jednak, jeśli trafi do jakichś księgarni 😊

Nazywam się Kasia Syrówka

Jestem akredytowanym mentorem rozwoju kariery zawodowej. Co to oznacza? To największe odznaczenie w mojej branży. Posiadam akredytację, którą samodzielnie bez kursu, mogą poszczycić się tylko dwie osoby w Polsce!

W ciągu ostatnich 4 lat przeprowadziłam procesy rozwoju zawodowego dla ponad 220os. Jednocześnie korzystam z certyfikowanych narzędzi, głównie badania Gallupa – StrengthsFinder, do prowadzenia którego posiadam certyfikację z Instytutu Gallupa.

Moją specjalizacją jest pomoc ludziom w odkrywaniu ich silnych stron i budowaniu na nich swojej przyszłości zawodowej. Dzielę się wiedzą pochodzącą z praktyki pracy z osobami w procesie zmiany. I do tego świetnie się czuję, gdy w informacji zwrotnej słyszę „to jest to”!

logo-emcc-certyfikacja
certstrcoachlogo_spot_g_webonly
kasia-doradztwoT

Zapraszam do kontaktu

Masz dodatkowe pytania związane z wyborem drogi zawodowej?
A może po prostu chcesz porozmawiać?

Zapraszam Cię do kontaktu na office@syrowka.com lub poprzez formularz poniżej.

syrowka.com