Skip to content
ArtykułyGallup®

Kasia Syrówka odkrywa Gallupa – Analityk

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

Dziś prezentuję kolejny talent z domeny Myślenia Strategicznego – ANALITYK (Analitycal)

Kim jest osoba z talentem ANALITYK?

Najprościej mówiąc: ANALITYK… analizuje 😉

Oznacza to, że posiadając talent Analityka poszukujesz konkretnych dowodów i danych w tym nad czym teraz pracujesz. Twoja umiejętność wyszukiwania brakujących danych wpływających na sytuację ma jedną wspaniałą zaletę: ANALITYK podchodzi do rzeczy „na zimno”, bez emocji.
Sam przyznasz, że taka umiejętność przydałaby się niektórym z nas, prawda? 😉

 Cechy charakterystyczne talentu ANALITYK

  • logiczne myślenie
  • poszukiwanie namacalnych dowodów i przyczyn
  • dokładny i skrupulatny w pracy z danymi, wykresami, figurami. 

Osoby z talentem Analityka mają tendencję do logicznego myślenia; przed podjęciem działania rozważają dowody i studiują dane, aby podjąć świadomą decyzję – i dopiero gdy przekonają się o tym, co wynika z tych danych, podejmą działanie. 

 Co słychać u moich klientów z talentem ANALITYK?

To, czego z pewnością potrzebuje Analityk, to czas do znalezienia jak największej ilości danych, aby podjąć właściwą decyzję. Logikę i obiektywizm może nieco przysłonić niezwykła dociekliwość i zadawanie niezliczonych pytań. To wszystko jednak po to, aby w pełni przeanalizować sytuację, z którą Analityk musi się zmierzyć. 

Więcej informacji o samym talencie znajdziesz w poniższej grafice. 😍👇

analityk_1200x1200_opis

Potrzebujesz jeszcze więcej?

ANALITYK to jeden z Twoich dominujących talentów?

Chciałabyś dowiedzieć się więcej jak wykorzystać jego potencjał?

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej nowej odsłony strony o talentach Gallupa – znajdziesz na niej nie tylko intuicyjną wyszukiwarkę opisów poszczególnych talentów, ale przede wszystkim zindywidualizowaną ścieżkę pracy nad swoimi talentami, aby rozwijać je w mocne strony.

Jak podoba Ci się cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA?
Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Napisz do mnie na kasia@syrowka.com – odpowiem na każdą wiadomość.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy Raport Future 2024

Chcesz otrzymać raport o rynku pracy i zawodach przyszłości?
Dołącz do ponad 7108 subskrybentów mojego newslettera – otrzymasz go bezpłatnie!

W comiesięcznym newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje związane z rynkiem pracy przyszłości, o moich nowych publikacjach w mediach czy na blogu. A także promocjach na akredytowane kursy czy produkty w moim sklepie.
I jak u mnie także dużo inspiracji.

Kasia Syrówka

Kasia Syrówka

W ciągu swojego życia pracowałam chyba w każdym zawodzie, mam za sobą ogromne sukcesy i spektakularne porażki. W końcu postanowiłam, aby moje doświadczenia (z czasem poparte prestiżowymi certyfikacjami) przełożyć na pomoc innym. Od 12 lat zajmuję się rozwojem zawodowym swoich klientów. Czasem też piszę na blogu dzieląc się wskazówkami.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raport Future
za 0 zł!

Rekomendowane wpisy

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

ArtykułyGallup®

Jako certyfikowany Coach Gallupa stawiam sobie za cel przybliżenie znaczenia talentów Gallupa. Stąd pomysł na cykl KASIA SYRÓWKA ODKRYWA GALLUPA.

Artykuły

Mentorem być… Na czym polega profesjonalizacja mentoringu? Mentoring – to hasło, które coraz częściej gości nie tylko w organizacjach, ale