#1000dla40+

Straciłeś/aś pracę?
Dawno nie szukałeś/aś pracy?

Jako mentor rozwoju zawodowego, od 6 lat wspieram ludzi w poszukiwaniu ich pracy marzeń!

Teraz pomogę Tobie!

rpt

UCZESTNICY

Sprawdź czy ten program jest dla Ciebie?

Uczestnicy, którzy mogą wziąć udział w programie, powinni spełniać 3 warunki:

1/ być w wieku powyżej 40 roku życia.

2/aktywnie przejść cały program, zrobić wszystkie ćwiczenia, wziąć udział we wszystkich webinarach itd.

3/ napisać opinię o programie #1000dla40+ (co mu/jej to dało?, czego brakowało?, itd)

Jeżeli uczestnicy w ciągu 3 miesięcy od zakończenia programu znajdą pracę, będą mogli wpłacić dowolną kwotę na program#1000dla40+, aby odblokować kolejne miejsca, dla kolejnych chętnych.

PROGRAM

Jest to program, który stworzyłam z myślą o wsparciu dla osob powyzej 40go roku życia, w ponownym wejściu na rynek pracy. Nazwałam ten program #1000dla40+, czyli chciałabym pomóc 1000 osób powyżej 40 roku życia, które potrzebują wsparcia w profesjonalnym przygotowaniu się do aktywnego poszukiwania pracy.

W ramach wiedzy, która dostaną, będzie m.in:

1/ napisanie CV

2/ zrobienie profilu na Linkedin

3/ przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Będzie to nie tylko mini-kurs online, ale także kilka webinarów z możliwością dyskusji.

Programem chcę objąć 1 .000 osób. Będzie trwał 3 miesiące.

DARMOWY KURS

ZAPISZ SIĘ TUTAJ!

V edycja ruszy w kwietniu 2021.

Referencje z ostatnich edycji

Profesjonalne wsparcie dla 1000 osób 40+

Jesteś osobą 40+, która właśnie straciła pracę? A może ktoś z Twoich bliskich lub znajomych jest taką osobą? Przekaż im, że nie zostają z zawodowymi problemami sami. Właśnie dla wszystkich doświadczonych, dojrzałych i świadomych swoich wartości i kompetencji pracowników powyżej 40 roku życia, którzy w ostatnich miesiącach stracili pracę, powstała akcja społeczna #1000dla40plus. Oferuje darmowy mentoring zawodowy w sumie dla 1000 osób powyżej 40 roku życia, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w przygotowaniu się do aktywnego poszukiwania pracy.

– Rozumiem jak trudno odnaleźć się w sytuacji, kiedy to ktoś zdecydował za nas i zmusił nas do wyjścia z własnej strefy komfortu. Wiem, że odnalezienie się w aktualnej, przechodzącej rewolucję sytuacji na rynku pracy jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie dla osób, dla których nowe technologie są ciągle novum. Z tego względu, że sama pracowałam w wielu zawodach i mam za sobą nie tylko sukcesy, ale też bardzo duże porażki, chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z wszystkimi osobami 40+, które czują się zawodowo zagubione i szukają skutecznego sposobu na znalezienie nowej, wymarzonej pracy.

Warsztaty online #1000dla40plus  w sumie miały trwać 3 miesiące, jednak uznałam że będzie to program cykliczny. Obejmuje on kluczowe zagadnienia związane z przygotowaniem zarówno narzędzi, jak też samego siebie na poszukiwanie nowego miejsca zawodowego. W ramach mini-kursu połączonego z webinarami na żywo uczestnicy otrzymają wiedzę m.in. na temat:

– poprawnego pisania CV,

– tworzenia własnego profilu zawodowego,

– tworzenia profesjonalnego profilu na LinkedIn,

– odpowiedniego przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej.

Dzięki stałemu kontaktowi uczestników ze mną możliwe jest konsultowanie nurtujących zagadnień i problemów związanych z poszukiwaniem nowej pracy. Ideą #1000dla40plus jest przełamanie wśród osób po 40 roku życia przekonania, że ciężko jest w tym wieku znaleźć dobrą prace.

IV edycja programu- już za nami!

4-8.01.2021 cztery dni x 4 spotkania online

Webinary

1/ Moje zasoby- 1h
2/ Budujemy profil na LinkedIN- podstawy-1,5h
3/ Stworzenie dobrego CV- 1h
4/ Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej- 1,5h

Materiały dodatkowe

1/ Artykuł: od czego zacząć pisanie dobrego CV?
2/ Artykuł: czym jest wypalenie zawodowe?
3/ Film: jak zbudować profil zawodowy?
4/ Raport: Rynek Pracy
5/ Raport: Zawody przyszłości
6/ Film: Korpo, czy własny biznes?

Nazywam się 

Kasia Syrówka

Jestem akredytowanym Mentorem rozwoju kariery zawodowej EMCC (Practitioner level) oraz certyfikowanym Coachem Gallupa, a także praktykiem biznesu z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży i konsultingu biznesowym.

Pracowałam w małej, średniej i dużej korporacji. W polskich i międzynarodowych firmach. Prowadziłam własny biznes i to w bardzo różnych obszarach, od produkcji ubrań po biznes on-line.

Do tej pory przeprowadziłam procesy rozwoju zawodowego dla ponad 220os. Jednocześnie korzystam z certyfikowanych narzędzi, głównie testu Gallupa- StrengthsFinder, do prowadzenia którego posiadam certyfikację z Instytutu Gallupa.

Moją specjalizacją jest pomoc ludziom w odkrywaniu ich silnych stron i budowaniu na nich swojej przyszłości zawodowej. Dzielę się tym, co wiem, czego doświadczyłam, wiedzą pochodzącą z praktyki pracy z osobami w procesie zmiany życia zawodowego.  I do tego świetnie się czuję, gdy w informacji zwrotnej słyszę „to jest to”!

Bądź na bieżąco

Wysyłam listy dotyczące wszystkich aspektów poszukiwania swojej drogi zawodowej i poszukiwania pomysłu na siebie. Artykuły, ćwiczenia, rekomendacje, kursy, książki.

Publikacje 

Poruszam aktualne tematy związane z rozwojem zawodowym i budową ścieżki zawodowej.

 

 

Planer rozwoju zawodowego i osobistego

To unikatowe na rynku połączenie pięknego kalendarza, bullet journal z zeszytem ćwiczeń do rozwoju zawodowego.

Bestsellery

Zachęcam Cię do skorzystania z darmowej wiedzy, rekomendacji, ciekawych informacji, które wysyłam do moich subskrybentów. Możesz liczyć na wartościowe informacje na temat rynku pracy, talentów, webinarów, nowości z rynku pracy i rozwoju kariery zawodowej. 

Napisz do mnie 

Katarzyna Izabela Syrówka 

office @ syrowka.com 

Znajdziesz mnie tutaj